Aprilia RS 1998-2006 – licznk przebiegu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia RS 1998-2006 – licznk przebiegu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Siemka. Dziś byłem oglądać kandydatkę na pierwszy poważniejszy motorek. Wybór padł tym razem na Aprilie RS 50 z 2001 roku. Prezentuje się ładnie, ma sporo rys, ale jak na ten wiek jest dobrze. Nie był malowany itd. Ale moją uwagę przykuł licznik kilometrów. Na liczniku pisało 63000 (oczywiście nie dokładnie, bo tego nie zapamiętałem :). I teraz mam pytanie, do znawców tematu aprili – czy to oznacza że ma przejechane 63 tyś, czy 6,3 tyś? Jak 63 to w miare spoko. Licznik nie był ruszany. 6,3 to dziwne, ale ślimak nie działa od 2 miesięcy więc może możliwe ;).

Za 3500 zł cudów się nie spodziewałem, ale się nie zawiodłem. Chłopak podjechał do mnie, objaśnił wszystko, powiedział co i jak, dał posiedzieć, wkręcić ją na 11 tyś, a dalej już nie chciałem męczyć :). Ogólnie motorek spoko.

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-aprillie-rs-50-ID1aPAt.html#a608d860;r:2;s:177

Tezia :*

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Ostatnia cyfra na liczniku anagolowym oznacza metry czyli jeśli na liczniku widziałeś 63000 to motorower ten miał przejechane 6300km Jeśli natomiast miałby np. 63004 to miałby przejechane 6300km i 400metrów.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Dzięki Kapuchon :). Chyba licznik był skręcany, ale moto w nienagannym stanie.

O co ci chodziło Fubu? 🙂

Tezia :*

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie