APRILIA RS 125 MP

• This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 9 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #201680 Reply
    Anonim
    Gość

Cześć , niedawno zakupiłem w.w maszynkę. Motorek jest z 2000 r trochę przejechane ( 22000 ) ale po remoncie . Jest po lekkim szlifie z lewej strony ale to nic wielkiego , Rs’ka ma zawór wydechowy cały czas otwarty ( brak linki i elek. magnesu ). Fajnie się zbiera ale na razie nie mogę spr. V-max ponieważ linka jest ukręcona . Z planów to tak :
    – wymiana sprzęgła ( po wrzuceniu 1 lekko szarpie )
    – wymiana oleju w skrzyni
    – kupno nowych kierunków
    – kupno linki
    – odświeżenie polerki ramy klamek i ogólnie polerka moto
    – kupno śrubek bo paru brakuje
    w dalszej przyszłości planuje kupić elektromagnes i linke

#201681 Reply
    Anonim
    Gość

ogarnij miniaturki 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#201682 Reply
    Anonim
    Gość

sprzęgło ważna rzecz ale inne pierdoły sobie odpuść i zbieraj na elektro magnes, będzie ci mniej palił i w dolnej częsci obortów będzie żwawszy 🙂

#201683 Reply
    Anonim
    Gość

znczy się te właśnie inne pierdułki kupiłem a elektro magnes będzie kupiony w połowie lipca

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: APRILIA RS 125 MP
Twoje informacje:

Back to top button