Aprilia RS 125 07′ (Speedy)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia RS 125 07′ (Speedy)

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

No więc tak, jest to Aprilia z 2007r cała seria, V-max jaki uzyskałem to 177km/h (sprawdzane z R6) obecnie motocykl sprawdza się świetnie nie mam Ładnych zastrzeżeń. Na dzień dzisiejszy planuje wymienić filtr stożkowy powietrza na sportowy i wydech sportowy. A tu kilka fotek:

Anonimowy

żadna a jak z przyśpieszeniem ??

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

no właśnie jakie przyspieszenie? Tylko mow na serio jakie ty osiagnales a nie katalogowe

Anonimowy

Przyspieszenie to ponad 6s a tutaj Filmik dla przykładu http://youtube.com/watch?v=r5zP0S8s5hE

Anonimowy

Sprzęcior bardzo fajny 😛 i życzę szerokiej drogi;)

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Mi się też podobają RS. Mają to coś co przyciaga oko. I też zyczę szerokiej drogi ponieważ coraz więcej teraz wypadków. Pozdro

Anonimowy

Piękna maszyna….Przyspieszenie też super…No i ten V-max….Naprawdę zazdroszczę maszyny :)…Pozdro !

Anonimowy

Fajna fajna juz mowilem. A jak silnikowo bo słyszalem że te RS starsze to 15 tys i do remontu??

Anonimowy

Jeszcze trochę brakuje mi do 15tys xD jak na razie nie widzę problemów z nią.

Anonimowy

Piękna aprilla w ogóle wszystkie nowe aprlille mi się podobaja takich maszyn nie czeba nawet tuningowac bo same w sobie sa ladne 😉 I te osiagi :mrgreen:

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie