Aprilia przerwa i gaśnie przy wysokich prędkościach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Aprilia przerwa i gaśnie przy wysokich prędkościach

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 tygodnie, 2 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #686930 Odpowiedź

  Michał
  • Postów: 0

  Dzień dobry , mam problem z motorkiem Aprilia rs50. Podczas jazdy przy wyzszej prędkości gaśnie jakby nie dostawała paliwa , czasem przed gaśnięciem jest też strzał z wydechu wcześniej wszystko było dobrze i chodził jak powinien , jest założony gaźnik tec 21 (wyczyściłem i próbowałem wyregulować wstawiając inna dysze była 90 teraz jest 100 i regulowany iglica) cylinder to malina króciec jest nowy membrana też filtr stożkowy w osłonie wszystko było ok na nim i nagle taka awaria . Co może być przyczyną świece zmieniłem iskra jest granatowa . Po zgaśnięciu świeca jest sucha i ma kolor jak na zdjęciu które zamieszczam tutaj i bardzo się on nie zmienia pomimo regulacji gaźnika zmiany dysz itd. motor gdy stoi na podniesieniu na każdym biegu wkręca się do maxa i nie ma takich problemów tylko podczas jazdy przy dużej prędkości . Proszę o pomoc
  świeca

  #686932 Odpowiedź

  Michał
  • Postów: 0

  Świeca pos tym linkiem (nie mogę dodać linku nie wiem czemu
  https://imgur.com/a/6iepbAr

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #687067 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 245

  jasna bardzo. po mojemu wciąż za mało paliwa

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilia przerwa i gaśnie przy wysokich prędkościach
Informacje o Tobie: