! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia MX 50

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

nie ma wycieków? 19 tys to juz trochę jak na motorower jest zalezy jak jezdzona. A nie myslales moze na derbi senda? Albo coś z yamahy?

Anonimowy

Faktycznie coś spory ten przebieg, może być już wytłuczona. Polecam Yamahe DT. Mój kumpel ma taką i jest świetna i do terenu jak i na zwykłe drogi.

Anonimowy

Hehe =) To nie jest pierwszy lepszy którego znalazlem tylko wybrany z tąumu najlepszy (tak mi się wydaje). Głównym celem była Derbi Senda, ale wiadomo nie zawsze znajde to co mi pasuje więc musiałem poszerzyć swoje zainteresowania do: Derbi, Rieju, Aprilia, Gilera. Yamahy DT w mojej okolicy nie widziałem żadnej… Obejrzałem już Derbi Sende 2001r, 39000km (nieźle nie xD), bezwypadkowy, wszystko pieknie tylko silnik jakoś słabo ciągnąć. Derbi Sende 2006r, 5000km, po wypadku: gdybym go wziął to na naprawe wydałbym więcej niż kupował nówke :D, Rieju MRX 2004r, 13000km, miał coś nie tak z silnikiem i nie bardzo mi się podobać :/ Jutro jade obejrzeć 3 Sendy i Gilere. Ale oceniajcie na razie dalej tą Aprilie MX =)

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

Jakieś strasznie drogie oferty znajdujesz.Nie opłaca się wiadomo, SM więc pomimo opon szosowych właściciel nie raz jeździć po przynajmniej lekkim terenie ,a przy tym przebiegu to niekorzystne. Jak chcesz mogę dać Ci kontakt do faceta ze Szczecina tyle ,że musisz z nim się dogadać co do transportu. Przykładowe oferty: -Aprilia SX 50 / 2007 igła!-6200zł -Aprilia RX 50 / 2007 igła!-6900zł(tutaj z akurat oponami crosowymi) I tu tak tylko dla przykładu oferty od tego faceta: Rieju RS 1 / 1998-3700zł Kiedy? miał jeszcze nową Yamahe DT(salonowa) za 7600zł 😯 Pozdro

Anonimowy

Dlatego, że oferty u jednego gościa były za drogie (komis), jutro jade do drugiego. Jutro napisze jak oferty u innego kolesia. Ma Sende X-Treme 2005r za 5000zł, podobno stan bardzo dobry. Czy to prawda okarze się jutro =) A do szczecina mam niestety trochę zadaleko… :/ Niecałe 600km.

Anonimowy

Ehh pisałem,że był musiał soie załatwić transport moto. Płacisz kolesiowi on zamawia firme transportową i przywozi moto pod dom. Wystarczy się z facetem dogadać i możesz nówke moto za grosze wyrwać. Ostatnio Malaguti Drakon NKD(motorower nie skuter) nówka przebieg 82 km poszło za 6900.

Anonimowy

jeśli supermoto to ja polecam Ci Gilere GSM 🙂

Anonimowy

ksgun11 napisał:

jeśli supermoto to ja polecam Ci Gilere GSM 🙂

Bo sam posiadasz. GSM żadna rewelacja są inne moto godne polecenia.

Anonimowy

Byłem dzisiaj u faceta, o którym już pisałem. Zamówiłem Derbi Sende 2005r, 7500km, 4500zł. Stan techniczny bardzo dobry: nic nie cieknie, nie stuka, silnik dobrze wchodzi na obroty. Stan wizualny dobry: plastiki trochę porysowane, ale mam zamiar je odmalować=) Tłumik trochę pordzewiały. Czy nic się przez to nie stanie? Na jutro koleś ma załatwić papiery i trochę ją dopracować.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie