Aprilia Leonardo 150 zapychający się gaźnik

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    jabcok007
    Użytkownik

Witam jakiś czas temu zakupiłem w/w skuter, właściciel twierdził że skuter przez dłuższy czas stał nie używany no i mam tego efekty. Gaźnik wyczyszczony z syfu jaki mechanik jeszcze nie widział, przejechałem 15 km i skuter już nie odpalił, kombinowanie czy to aku czy płynie paliwo itp itd no i wlałem strzykawkową parę kropel w tłok zaskoczył odpalił ale obroty skaczą, przez jakiś czas v-max 30 km i więcej nie chciał jechać ale po 2 km odmulił się, jedzie już z normalną prędkością ale czuć że jeszcze go coś tam zapycha. Obroty skaczą nie odpala aż tak dobrze czasem gaśnie i stąd moje pytanie czy myślicie że po przejechaniu paru-parunastu km odetka się całkiem czy trzeba czyścić gaźnik ??????

pEuGeOcIK
    Użytkownik

wyczysc ten gazior i zamontuj filtr paliwa

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

jabcok007
    Użytkownik

tak żebym ja się jeszcze na tym znał….
    mechanik mi to czyścił bo ja jestem zielony w te klocki i nawet nie wiem gdzie zamontować ten filtr a że o czyszczeni gaźnika nie wspomnę

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button