Aprilia Leonardo 150 zapychający się gaźnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Aprilia Leonardo 150 zapychający się gaźnik

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe jabcok007 jabcok007 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #123261 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe jabcok007
  jabcok007
  Użytkownik
  • Postów: 8

  Witam jakiś czas temu zakupiłem w/w skuter, właściciel twierdził że skuter przez dłuższy czas stał nie używany no i mam tego efekty. Gaźnik wyczyszczony z syfu jaki mechanik jeszcze nie widział, przejechałem 15 km i skuter już nie odpalił, kombinowanie czy to aku czy płynie paliwo itp itd no i wlałem strzykawkową parę kropel w tłok zaskoczył odpalił ale obroty skaczą, przez jakiś czas v-max 30 km i więcej nie chciał jechać ale po 2 km odmulił się, jedzie już z normalną prędkością ale czuć że jeszcze go coś tam zapycha. Obroty skaczą nie odpala aż tak dobrze czasem gaśnie i stąd moje pytanie czy myślicie że po przejechaniu paru-parunastu km odetka się całkiem czy trzeba czyścić gaźnik ??????

  #123264 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
  pEuGeOcIK
  Użytkownik
  • Postów: 264

  wyczysc ten gazior i zamontuj filtr paliwa

  Chińskie to tylko zupki!!!!!!
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #123268 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe jabcok007
  jabcok007
  Użytkownik
  • Postów: 8

  tak żebym ja się jeszcze na tym znał….
  mechanik mi to czyścił bo ja jestem zielony w te klocki i nawet nie wiem gdzie zamontować ten filtr a że o czyszczeni gaźnika nie wspomnę

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Aprilia Leonardo 150 zapychający się gaźnik
Informacje o Tobie: