Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Ten temat zawiera 543 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 544 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema!

Po sprzedaży Rieju szukałem jakiejś 125 😉 . No i znalazłem tanio Aprilie ETX 125 . Byłem po nią 300 km w jedną stronę . Plastiki ma trochę porysowane oraz największy minus brak jednego boczku :/ … Są takie drobnostki do roboty np. cieknie paliwo po odkręceniu kranika , pęknięta linka od sprzęgła … Niestety się nawet nie przejechałem :(… Ale myślę że w przyszłym tygodniu będzie już zarejestrowana i zrobiona 🙂 . Kupiłem ją w niedzielę 21.06.2009 wczoraj ( 22.06 ) wyczyściłem felgi bo były takie uwalone , że szkoda gadać…

Fotki :

TUNING :

– Nowy czarny lakier
    – zielone dodatki
    – Owiewka z lampą
    – Sportowa kierownica
    – Poprzeczka kierownicy wraz z osłoną RENTHALA
    – Tarcza hamulcowa Tył od KTM’a
    – Spojler tylny z lampą POLISPORT
    – Błotnik przedni ACERBIS
    – podwyższenia kierownicy.
    – lusterko F1

Komentować 😛

Anonimowy

Całkiem fajna, może chociaż ją odpalisz i dasz filmik?

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

Yay :}

Który to rocznik ?
    Ile przebiegu ?
    Ile dałeś ?

Katalogowo mocy ma tyle co moja więc spodziewaj się ok. 120km/h i 7-8/100km 😉

I weź ją dopieść bo widać, że nie była zbyt troską obkładana 😛
    Zajmij się też łańcuchem bo aż boli 😀

Anonimowy

Łeee, Rieju było lepsze 😛

Anonimowy

Rudy o co ci chodzi z łańcuchem , nasmarować :P?
    Damianho i co że było ładniejsze ? nie miało 25 KM tylko 10 ;] i było małe , to jest Enduro i lepiej mi pasuje jest wyższy , i zawieche ma idealną w teren 😉 . Dopieszczona będzie .

To jest 1999rok , 27 tys. przebiegu .

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Spory przebieg 😛

A Rudemu chodziło chyba o to żebyś wyczyścił ten łańcuch bo też trochę brudem świeci z tego co widać na zdjęciach 😀

Anonimowy

Courte napisał:

ale to jest 125/50 więc było warto…

Ekhm … no nie wiem … jak Cię złapią i się kapną to będziesz wiedział czy warto czy nie ; )

A co do łańcucha no to wyczyść, posmaruj itd. ;P

Anonimowy

pomimo przebiegu silniczek chodzi równiutko 🙂 . Nic nie stuka itd… Tylko sprzęgło będzie do roboty , ale jeszcze z 1000 zrobię ;] … Dzisiaj wymieniłem przewód paliwowy niestety paliwo dalej cieknie po odkreceniu kranika 😐 .

PS . Co myślicie o takiej owiewce niebieskiej :

http://allegro.pl/item665885223_reflektor_przedni_lampa_polisport_cross_enduro_e.html

Nie będzie się bardzo wyróżniać od pozostałych plastików ? Bo reszta jest taka hmmm… fioletowo – granatowa ;] …

Bo mogę taniej kupić używke .

Pozdro

[ Dodano: 23-06-2009, 18:04 ]
    Rudy ;P a Ty masz A1?

Anonimowy

Jaaaa ?
    Ekhm … no .. yyy…….. Nie 😛

Ale i tak jest mniejszy przypał niż jakbym miał zrobione na 50 i by się połapali … jakieś parę tysięcy kary jest :}

Ja bym zostawił taką owiewkę jaka jest … nie wiem czemu ale do husqwarn pasuje …

P.S. Handbary Polisporta ROX 😀

Anonimowy

Ale chyba kupię tą owiewkę . I moto będzie małowane pod takie barwy jak owiewka , ale to zimą 🙂 .

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 544 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie