aprilia atlantic 125 sądzi olejem na filtr powietrza

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 aprilia atlantic 125 sądzi olejem na filtr powietrza

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe jaro525
    jaro525
    Użytkownik

Witam. Mam problem tego typu ze wywarła mi odma na filtr powietrza spore ilosci oleju ktory troche smierdzi bezyna. Co to może byc? Kompresję sprawdzalem na ciepłym silniku ma 13 , może trzeba na zimnym sprawdzić? A mogą to być uszczelniacze zaworów ? Proszę o pomoc?

Zdjęcie profilowe specops
    specops
    Użytkownik

Witam miałem taki problem w kymco 125c i tez mi wywalił olej do filtra ale było to jednorazowe, wymyłem filtr i juz nie wywala . Może miał taki kaprys:D ale jak lejesz nowy olej i za dużo go wlejesz to wtedy wywali go do filtra bo po to jest ten mechanizm zeby filtr był nasączony.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe jaro525
    jaro525
    Użytkownik

tez tak myslalem jak miesiac temu wymienilem olej filtr i filtr powietrza, ale trwa to juz ponad miesiac i wywala spore ilosci oleju az czasami wykapuje a jak w sobote rozkrecilem obudowe to az sie wylalo z niej:/ jestem w kropce bo niewiem jaka przyczyna

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a poziom oleju masz nie za wysoki? bo olej najcześciej do airboxa trafia odmą. Dobrze jeżeli przyczyna jest tylko to że jest go zbyt dużo (to niebezpieczne z innych powodów) ale inne przyczyny oznaczają zbyt duże ciśnienie w skrzyni korbowej – i na to już trzeba dokładniej popatrzeć.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie