Aprila sr nie odpala na el.rozrusznik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aprila sr nie odpala na el.rozrusznik

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam aprilie sr momentalnie przestała odpalać na el rozrusznik.Na kopa pali od razu wykluczam akumulator wymieniłem świece na br8hs oraz (fajke) moje objawy tak jak by nie dostawała paliwa lecz świeca jest wilgna co wy sadzicie ?

Anonimowy

A kręci rozrusznik? słychać inny dźwięk niż przedtem z rozrusznikaż

Anonimowy

tak rozrusznik kreci walem dzwiek taki sam jak wczesniej

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125!

Odbierz pakiet akcesoriów o wartości 400 zł i ruszaj w miasto.

Anonimowy

kopałka szybciej obraca wałem , jest zimno moze poprostu obroty z rozusznika nie wyrabiają, poczekaj na cieplejsze dni 🙂

Anonimowy

no nie był bym taki pewien problem powstał w połowie sięrpnia a wtedy było jeszcze ciepło

Anonimowy

ssanie automat czy ręczne? podłącz prostownik do akumulatora i spróbuj na nim odpalić…

Anonimowy

jest ssanie automatyczne próbowałem również opcji z prostownikiem

[ Dodano: 04-01-2012, 21:58 ]
    hmm wiecie co zastanawiam się nad taka opcja tylko muszę znać wasze zdanie czy w ogóle się za to zabierać kiedyś jechałem i wjeżdżając do sb do domu skuter mi sam zgasł kiedy zszedł z obrotów próbowałem go uruchomić przez wymianę świecy nic nie dało ani na kopa a na starter to nie było mowy kiedy odpalił i chodził na wolnych obrotach po chwili gas a jak się go odpaliło i dało na gas to muł i zdechł wtedy wyczyściłem gaźnik i wszystko wróciło do normy aby przestał odpalać ze startera el. myślę ze może coś się dostało pod zawór membranowy co o tym sądzicie ?

Anonimowy

Mysle, że temat w zlym dziale.

Poza tym regulacja gaźnika, kontrola kompresji ii będzie wszystko jasne.
    Jesli rozrusznik krecil tak samo szybko, jak krecil to tylko wina gaźnika albo braku kompresji.
    Na kopa masz wieksza kompresje, bo szybciej kreci się wal.

Anonimowy

czyli może byc przyczyna wytartych pierścieni i cylka ? Ale czy wtedy by skuter stracił na mocy mój ciągnie jak wcześniej

Anonimowy

Jakieś zmiany powinny być. Słaba kompresja odbija się głównie na trudniejszym odpalaniu, osiągach i spalaniu

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie