Aprila rs50 /90 2001 am6 2t

Witam. Mam o to problem przed wymiana cylindra z 50 na 90 mialem problemy z odpalanie.tylko na popych, chyba ze troche postal i sie zagrzał to po wyłączeniu Odpalal. Ale to juz przeszłość bo jest nowe pozespoly 90 cm po wymianie nie odpala z rozrusznika tylko na popych chyba ze przytrzymać sie gas to odpali ale trzeba trzymać gas bo inaczej gaśnie. Prosze o pomoc. Mam wszystko oryginalne. Garznik po renowacji bo z niego cieklo.

Zła regulacja gaźnika, zbyt bogata mieszanka i nie jest w stanie utrzymać wolnych obrotów.

Dziekuje za odp wiendz jak ustawie obroty to juz bedzie wszystko ok.

wiendz jak wyregulujesz gaśnik (dysze, dolot, iglica) to bedzie ok. tutaj na samej regulacji wolnych obrotów sie sprawa nie kończy.

To znaczy. O co chodzi w tym dolocie. I co dalej.

to znaczy że musisz dobrac dysze paliwa do aktualnych potrzeb cylindra z poprawką na możliwości dostarczenia powietrza przez dolot. a potem to wyregulować w całym zakresie obrotów - od wolnych po maxa

Dzieki za pomoc wszystko zrobilem iglice dalem na 2 i juz trzyma obroty. Ale MiGa mi lampka jak odpalam od postoju N aż prawie gaśnie nie wiem czy to wina aku czy cos dalszego.