Aprila rs50 /90 2001 am6 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Aprila rs50 /90 2001 am6 2t

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Misiek Kamil 2 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Misiek Kamil
    Użytkownik

Witam. Mam o to problem przed wymiana cylindra z 50 na 90 mialem problemy z odpalanie.tylko na popych, chyba ze troche postal i sie zagrzał to po wyłączeniu Odpalal. Ale to juz przeszłość bo jest nowe pozespoly 90 cm po wymianie nie odpala z rozrusznika tylko na popych chyba ze przytrzymać sie gas to odpali ale trzeba trzymać gas bo inaczej gaśnie. Prosze o pomoc. Mam wszystko oryginalne. Garznik po renowacji bo z niego cieklo.

Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Zła regulacja gaźnika, zbyt bogata mieszanka i nie jest w stanie utrzymać wolnych obrotów.

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Misiek Kamil
    Użytkownik

Dziekuje za odp wiendz jak ustawie obroty to juz bedzie wszystko ok.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wiendz jak wyregulujesz gaśnik (dysze, dolot, iglica) to bedzie ok. tutaj na samej regulacji wolnych obrotów sie sprawa nie kończy.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Misiek Kamil
    Użytkownik

To znaczy. O co chodzi w tym dolocie. I co dalej.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to znaczy że musisz dobrac dysze paliwa do aktualnych potrzeb cylindra z poprawką na możliwości dostarczenia powietrza przez dolot. a potem to wyregulować w całym zakresie obrotów – od wolnych po maxa

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Misiek Kamil
    Użytkownik

Dzieki za pomoc wszystko zrobilem iglice dalem na 2 i juz trzyma obroty. Ale MiGa mi lampka jak odpalam od postoju N aż prawie gaśnie nie wiem czy to wina aku czy cos dalszego.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie