Ten temat zawiera 47 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 48 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

chce sprzedać swoją malage i kupić aprilie rs 🙂
    -125cm w wypadku kiedy jest zarejestrowana na 50cm
    -80cm kiedy też jest na 50cm
    -50 cm kiedy jest ewentualnie zatarta bez silnika i wsadzić silnik większy

i tu nasuwają się pytania: 🙂
    1. ile dostane za swoją malage?? rok 2002 przebieg 7150km cyfrowy licznik drobna optyka
    2. da się założyć blokadę na obroty w 125? tak żeby w razie konieczności te 45km/h miałaż?
    3 opłaca się wersja że kupuje uszkodzona 50 i wsadzam większy silnik? trzeba by przerabiać ramę??
    4. może głupie pytanie 😳 ale jak w takich moto wygląda chowanie kasku?? jest tam jakieś miejsce?

Anonimowy

na 4 pytanie Ci mogę odpowiedzieć bo wiem 😛

z tyłu na siędzeniu masz siatkę wkładasz pod nią kask i się trzyma (oczywiście trzeba sobie ją najpierw kupić 😀 )

pozdrawiam

[ Dodano: 18-10-2009, 21:59 ]
    a i za malage byś coś koło 2.500 wziął (to moje zdanie…)

ta blokadę się pewnie da założyć lecz nie jestem pewien (w scuterkach jest coś tekiego więc w RS też powinno się dać tak zrobić 😀 )

i na pytania od strony mechanicznej Ci nie odpowiem bo się nie znam 😉

Anonimowy

david2194, ale o ten kask mi chodziło aby go schować jak pójdę do szkoły

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

to nie ma żadnego schowka jak w scuterkach 😉

musisz go brać ze sobą 😆

Anonimowy

jasiu napisał:

4. może głupie pytanie ale jak w takich moto wygląda chowanie kasku?? jest tam jakieś miejsce?

bez urazy, ale zniszczyłeś mnie tym tekstem 😆
    Właśnie w moto nie ma schowków, jak w skuterach, ew. możesz dokupić kufer ale przy RS to nie będzie ładnie wyglądało 😕 BTW: Nie macie w szkole szafek?!
    Blokadę da się założyć, tylko będzie to nieco większy koszt niż w skuterach, ale właściwie po co ci ta blokadaż!

Anonimowy

Taa po co blokada… nonsens… 😛 chyba że masz u siebie wrednych niebieskich panów …
    Bo ja mam takie znajomości że mi sięma pokazują :mrgreen: .. powaga jadę sobie ostatnio a tu jedzie policja znad przeciwka i mi sięma pokazuje to mu kiwłem głową 😀
    Z kaskiem to na lusterko kładziesz i gites a jak gdzieś w miasto idziesz to ze sobą albo siatka i pod siatkę …
    3. Tak i to dużo przeróbek by było.. :-/ 125’ki i 50tki RS maja inne ramy …

Anonimowy

Dywersant napisał:

ale właściwie po co ci ta blokadaż!

jasiu napisał:

2. da się założyć blokadę na obroty w 125? tak żeby w razie konieczności te 45km/h miałaż?

rs na 1 biegu jedzie ponad 45 to żeby ona max 45 jechała nawet na 6 biegu to taka blokada obrotów by musiała blokować chyba przy 3tysiącach obrotów a wtedy ledwo ruszysz i to takie o dupe rozbić. zapomnij o czymś takim bo to nie zda egzaminu według mnie…

ale właściwie po co ci ta blokadaż!

po to po co się ją robi w skuterach i moto 70/50 które nie osiągają 45 tylko więcej a są zarejestrowane na motorower, on 125/50 chce pisał… :573:

[ Dodano: 18-10-2009, 22:38 ]

Adverion napisał:

Z kaskiem to na lusterko kładziesz i gites a jak gdzieś w miasto idziesz to ze sobą albo siatka i pod siatkę …

na lusterko to chyba na postoju w krzaczki kartofelki odcedzić jedynie. on chce do szkoły …
    a siatka to czy ja wiem czy taka dobrać co za problem ją odczepić, daje tylko tyle że kask sam na ziemieć nie spadnie xD

Anonimowy

jak ja do szkoły śmigam to kask jest na lusterku a moto stoi u znajomego 😛 a jak już to mogę kask zostawić u woźnych z mojej szkoły bez najmniejszego problemu a woźne są chyba w każdej szkole no nie ❓ 😉
    Aha i żeby ruszyć to nawet potrzeba 3-4 tys obrotów 😛

Anonimowy

Adverion, zostaw pod szkołą na lusterku albo pod siatką to jak wrócisz to albo będzie porysowany albo go nie będzie xD
    a z tego że potrzeba 3/4tyś obr do ruszenia wynika że apki 125 nie da rady na obrotach zablokować aby jechała 45kmh ;p

Anonimowy

nie było by porysowany bo wszyscy wiedzą że jak by ruszyli to bym po pysku wytrzaskał 🙄

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 48 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie