Apka problem z elektryką:/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Apka problem z elektryką:/

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam!!!
    Posiadam aprilie rs i mam problem:/
    Chciałem ja dzis odpalić zeby światła zrobić, no i sprubowałem zakręcić rozrusznikiem i kurde jest problem:( rozrusznik raz kręci a raz tylko jakiś taki dziwięk z elektryki jest:/
    co to może byc?

Anonimowy

nie wysuwa ci się zebatka sprzęgła rozrusznika spróbuj przesmarować go albo wymienić

możliwe też że ci się już starły ząbki

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

aha:/ a jak bym sprubował na zapych to powinna odpaliś no nie?

Anonimowy

no na zapych powinna odpalić

Anonimowy

Najpierw to naładuj akumulator i sprawdź czy będzie działa rozrusznik

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

akuś jest jako taki, z tego co wie powinien mieć w kranicach 12.5-13.2v? mój ma 12 sprawdzałem dzis. Dodam jeszcze że motorek żadko kiedy mi z rozrusznika zapalał, ale kręcić kręcił

Anonimowy

ściagnij wariator, sprzęgło ruzrusznika i zakręć samym rozrusznikiem, żeby miećś pewność że działa, później będziesz wnikał czy to nie jest wywalony przekaźnik, zwarcie na instalacji albo blokujące się sprzęgło rozrusznika

życzę powodzenia

Anonimowy

JacoPL to jest rs-ka więc nie ma mowy o żadnym wariatorze
    więc pozostało blokujące się sprzęgło rozrusznika bo chyba nie jest aż w tak złym stanie aby sprzęgło rozrusznika miało starte zębatki oblukaj sprzęt i będzie wiadomo co jest grane

Anonimowy

ja miałem u siebie podobny problem, takie pyknięcie było tylko słychać… okazało się później że zsunął się przewód który był podłączony do rozrusznika, docisnąłem go i wszystko było git majonez 🙂

Anonimowy

Zobacz może jakieś styki od rozrusznika zaśniedziały i nie ma dobrego przepływu prądu

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie