apilia sr 50 r factory nie chce sie wkręcić na obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) apilia sr 50 r factory nie chce sie wkręcić na obroty

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam jestem posiadaczem aprili sr 50 r factory (na gaźniku) od pewnego casu na wyświetlaczy pojawiaż się kluczyk najpierw migać 3 razy potem 5 a jak niedawno paliem gume to zażwiecię się na staże. kiedy niedawno jechałem z kol4eg? wjechałem w każuże i skuter zgasł na początku wcale nie chciał palic potem zażapywałi odrau gasą teraz jest trochę lepiej bo jak go zapale i przytrzymam gas do końca to silnik tak faluje łapie obroty i zaraz je traci tak jest około 2 min a potem gaśnie nie wiem co się stało przeczyściłem gaźnik sprawdziłem czy w tąumniku nie zrobić się nagar ale to wszystko nic nie dało a na dodatek teraz ten kluczyk miga 4razy i za 5 się zapala na staże nie wiem co jest proszę o pomoc i z góry dziękuje 😥

Anonimowy

o ile mi wiadomo factory była tylko na wtrysku 😯 więc jak mogżes wyczyścił gaźnik??

Sory za OT

EDIT:

rzeczywiscie byly wersje gaźnikowe. Sory za b??d

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Anonimowy

Corey93 factory były chyba i na gaźniku

Anonimowy

Aprilia factroy jest na gaźniku i na ftrychu on ma pake SR R factory kolego serwis ci się swieci musisz naprzeglot polecic i ci skasujo i będzie chodzic kumpel ma swieciec bedze się zawsze po przekreceniu zapłonu masz ja na gwarze jeszcze czy juz nie

Anonimowy

ten kluczyk miga ctery razy i za piżtym zapala się na staże

[ Dodano: 2008-08-17, 10:34 ]
    ten kluczyk miga cztery zary i za piżtym zapala się na staże. Jak pojade na skasowanie bżed?w to będzie normalnie chodzić

[ Dodano: 2008-08-17, 10:39 ]
    a i jeszcze z tym będą musiał jechać do serwisu aprili

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Masz go na wrarancji jeszcze czy juz nie .Posprawdzaj czy wszstkie moduł sa wpiete podociskaj wtyczki ona jest naszpikowana elektryko weinc cos moglo się od?onczyc tu masz schemy http://www.easyparts.nl/choosesubmodel/1/1412/0-968-1-m412-m167-m459-m1412/SR_50_R___R_Factory_Piaggio.htmlzoabcz gdze się wszstko znajduje i sprawdź kosci dopiero mozesz udac się do serwisu aprili albo zadzwon do nich moze ci cos poradzo

Anonimowy

nie jest na gwarancji juz

Anonimowy

To musisz te moduł najpierw sprawdzić czy wszystko jest podpięte jak nie to polec do twego serwisu noi powini ci ten b?ad wykoaswac.Ile masz przebiegu ?

Anonimowy

Kolego jestem posiadaczem tkiej samej aprilki musisz wsadzic kluczyk z kodem (poinienes go mieć) i wstukac kod zazwyczaj to 0000 al ejak go zmieńiles to nei wiem ( kod można ustaiwac)

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie