Apel do Administracji forum

Droga Administracjo,
pragnę zaapelować o odstąpienie części władzy na forum i scedowanie jej na najwierniejszych, zaangażowanych użytkowników, którym zależy na jego wysokim poziomie. Temat przewinął się już w kilku dyskusjach, niedawno w "upadek Skuterowo.com", także zapewne znajdą się chętni zdolni do poświęcenia prywatnego czasu na rzecz forum. System "moderatorów" dbających o porządek sprawdza się na innych forach dyskusyjnych, więc sądzę, że warto tę sprawę rozpatrzyć. Przydałby się również Regulamin, jasno mówiący co wolno, a czego nie. To tak by wszystkim żyło się lepiej.

Osobiscie jestem za tym aby moderatorem zostali:

madi
lucek71
degename
Kisiu1981
Dziadek100

są to stali uzytkownicy i trzymaja poziom forum.

Jeżeli potrzeba pomocy przy moderowaniu to chętnie pomogę. Od 3 lat mam własne forum serwera pod domeną http://gtaa.pl, i znam się dużo na rzeczy, mam również od 3 lat duży serwer na pewnej grze, więc i stamtąd mam duże doświadczenie.

izdebski12 napisał:

Jeżeli potrzeba pomocy przy moderowaniu to chętnie pomogę. Od 3 lat mam własne forum serwera pod domeną http://gtaa.pl, i znam się dużo na rzeczy, mam również od 3 lat duży serwer na pewnej grze, więc i stamtąd mam duże doświadczenie.

Widze ze przemka uzywasz :D

Zastanawialem sie jaki silnik ma to forum pewnie autorski ew styl silnika pasuje do mybb

ps slyszal ktos o e-zgrywusie? (zgrywus)

szczerze to nie znam się na php, html. Wszystko mi robią ludzie. Chodziło mi bardziej, że jestem doświadczony w ogarnianiu ludzi, postów, wiem kiedy przenieść post, jak zbanować itp.

Banowanie w kazdym silniku innaczej wyglada ;-)

Już był taki temat rok temu i widać efekty. Tym razem też się nic nie zmieni.

no, ale co mamy pretensje? Najważniejsze, że sklep skuterowo się rozwija i dobra kasa leci.

Temat był wielokrotnie poruszany, ale raczej to bez sensu pisać tu o tym, bo nikt tu nawet nie zagląda. Ja jeśli widzę jakieś rażące zachowanie to po prostu klikam "zgłoś do moderacji", wpisuje powód i przeważnie taki post zostaje usuwany.

Dziwi mnie fakt, że nikt nie chce wprowadzić takiego rozwiązania, przecież to nic nie kosztuje, a usprawnia funkcjonowanie forum i odciąża poniekąd Administrację. Cóż skoro sprawa nie ma szans na realizacje to trudno, napisałem ten temat po przeczytaniu kolejnej kłótni w którymś z tematów, wybaczcie :)

Dzięki DooOminO za słowa uznania. Nie zawsze mam czas i nie robiłem tego nigdy ale spróbować zawsze można, prawda?

Ja też myślę, że nie zmieni się nic. Ale => albo to wszystko odbije się od dna => albo upadnie. Takie moje zdanie.

Uważam też, że Madi powinien zostać moderatorem.

Przepraszam o Panu madi zapomnialem

Już kiedyś była podobna propozycja skierowana do Leszka - efekty widać czyli nic. Chociaż muszę przyznać że gdy widzę że coś się dzieje w temacie co nie powinno to wciskam "zgłoś do moderacji " i zazwyczaj albo post jest usuwany albo użytkownik banowany. Pod tym względem nie powiem bo bym skłamał. Ale przyznam też że przydało by się kilka osób które na bieżąco gdy są tylko na forum robiły porządek. Szczerze to kiedyś bardziej chętnie wchodziłem na to forum bo zawsze działo się coś ciekawego i szło się pośmiać. Leszek aktywnie wypowiadał się w tematach i było wszystko ok. Od czasu jak forum na dobre się rozkręciło i zaczęło zarabiać jest dużo gorzej.

Leszek jest totalnie niewidoczny. Chociaż tematy związane z Zipp-em na głównrej się ukazują więc chyba działa.

DooOminO napisał:

Przepraszam o Panu madi zapomnialem

Dzięki ! Tylko bez pan :-)