Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

ANGEL EYES widziałem je na aukcji na allegro zamontowane w f12 http://www.allegro.pl/item676488962_malaguti_f12_pilnie.html i mam pytanie czy to można zrobić czy kupuje się całe światłaż?

Anonimowy

Można zrobić samemu 🙂 Widziałem gdzieś poradnik dot. tego właśnie oo fajnego efektu 🙂
    No ale bardzo dawwnooo i nie wiem gdzie 😛

Ale można zrobić samemu 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

ale to jak jakim giętkim neonem czy diodamiż? do okoła szukałem do gotwej lampy ale też nie znalazłem

Anonimowy

yyyyymn … diody jak dobrze pamiętam 🙂

Edit: możesz także zrobić z giętkiego neona no ale wiadomo 🙂 efekt nie będzie taki jak ma być 🙂

Anonimowy

ale tak jak myślę to z diod śmiesznie będzie wyglądać z bliska

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

kup se takiego nełona , i zrób z tego światła pozycyjne , gwarantuje ci ze te z linku co podałeś są zrobione podobnie tylko na focie wygląda jakby mocno świeciły
    http://allegro.pl/item674808906_neon_gietki_3_2mm_super_tuning_1_metr_neonki.html

p.s polecam białe mogą dać najciekawszy efekt

Anonimowy

tylko tak w aukcji jest 1m a na 1 częć lampy potrzebował bym 15 cm przecież nie utnę go :mrgreen: to jak go mam potem pociąć??

EDIT a policja się nie będzie czepiać?? homologacji to to nie będzie miało 😯

Anonimowy

Z aukcji: „Neony można dowolnie formować, ciąć, zginać, zawijać, łączyć kolory.
    Od Ciebie zależy jak je wykorzystasz :)”

więc chyba można uciąć 😉

Anonimowy

Na wieczór jak mi się będzie chciało zrobię fotkę i ci pokaże jak w mamy aucie (Peugeot 406) Zrobiłem Angel Eyes =) ale dopiero jak słoneczko zajdzie bo będzie najlepszy efekt 😉

EDIT:

Zrobiłem teraz fotki bo później by mi się nie chciało 😛 Jakość jest słaba bo robiłem fonem :-/ w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej i ten niebieski kolor ma normalnie niebieski kolor a na tych zdjęciach ma troszkę inny (gorszy) w rzeczywistości również świeci bardziej niż na zdjęciu

są to diody postojowe… gdy włączy się normalne światłą widać niebieskie lecz nie dużo.. aby uzyskać efekt równie na normalnych światłach należy kupić jakieś dobre niebieski żarówki czy coś …
    e
    Jadnak efekt jest i tak fajny jak na dwie tak malutkie diody ( jedna dioda na jedną lampę ) 🙄

Anonimowy

ja myślę nad tym żeby zrobić dookoła soczewek na zewn. i te moje światła nie mają postojówek więc zrobię po przekręceniu kluczyka że będą świecić
    Adverion, ja bym kupił dla siebie białe bo skuter mam niebieski i jakieś niebieskawe żarówki jak dostane

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie