Am6 schemat silnika pilnie potrzebny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Am6 schemat silnika pilnie potrzebny

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem peugeota xr6, z zatartym silnikiem, ale mniejsza oto, w każdym razie chciałem również wymienić łożyska na wale, więc rozpołowiłem silnik i mam taki dylemat, gdy go rozkładałem wyleciała mi jakaś sprężynka, oraz kulka podtrzymująca biegi, oraz jakaś blaszka, jak się po chwili pokapowałem to powinienem wpierw zdjąć drugi karter, zaznaczam na foto co wyleciało i nie wiem gdzie to umieścić, jeśli ktoś tylko dysponuje schematem takiego silnika to będę bardzo wdzięczny, jak mi go podeśle na @ maroxxx124@op.pl, najlepiej krok po kroku jak go poskładać. Pozdrawiam maroxxx

Anonimowy

http://odsiebie.com/pokaz/3326524—7cbc.html
    Trzymaj cała serwisówka.
    Piwo się nalerzy 😉

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

siwy24, Dzięki mistrzu, jak będę miał jeszcze z z czymś problem to zwrócę się do ciebie 😉 Pozdr

Anonimowy

A ma ktos schemat jak podlaczyc elektryke w silniku AM ??

Anonimowy

Niestety nie mam:/ Ale mogę ci pomuc podbij na gg

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie