AM6 Problem

Witam.
Posiadam Supermoto z silnikiem AM6
ostatnimi czasy zmieniałem cylinder na popularną maline 75cm3, gaźnik racing force phbg 21
I mam problem z gaznikiem podcisnieniowym bo juz nie wiem co to moze być.
Zawsze przed odpaleniem wlewałem troche paliwa przez gaznik do skrzyni wału, kopałem z 3 razy i silnik odpalał, jeździł fajnie wkrecał sie na obroty i git.
Pewnego dnia wracam z przejazdzki i z tych przelewów paliwo leje sie, a silnik zalewa i dymi, gaznik przeczyscilem, kupiłem pompke paliwa zeby nie wlewać paliwa przez gaznik tylko zeby sam odpalał, skręciłem to wszystko i motor nie ruszył, na zakreconym kraniku i odkreconym nic, przez chwile jakby łapał cisnienie odpalał na pare sekund i znowu zalewało go i gasł, bawiłem sie iglicą jak najnizej,najwyzej,posrodku i dalej moto zalewa, probowałem na trzech dyszach 90, 95, 100. Zdjałem filtr powietrza zeby miał go jak nawiecej ale dalej ten sam problem ze nie chce ruszyć, a jak odpali to go zalewa i nie wiadomo o co chodzi a wczesniej działał normalnie, nie ukrywam ze sezon sie powoli zaczyna, pogoda dopisuje a chcialbym pojezdzic.

może sie pływak utopił albo wymaga regulacji

Siema mam keewary tx silnik am6 mineali tx zrobiłem cylider na 90 cm gaźnik 32 mm wał nowy Magento też moduł odblokowany max 50 km co może byc nie Tak bo już nie wiem ?