Alternatywa dla Peugeota Django 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Alternatywa dla Peugeota Django 50

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe salivan salivan 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe salivan
    salivan
    Użytkownik

Czy jest jakiś skuter alternatywny dla Django 50 chodzi mi o komfort i wygodę także dla dwóch osób. Przyspieszenie vMax i te sprawy mnie nie interesują. Cityctar za dużo pali i jakoś mi się nie podoba

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nowy? używany? w jakiej kasie?
    Bo ten Django jakiś wielki nie jest (poniżej 2m) to takich jest sporo

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe salivan
    salivan
    Użytkownik

Wolałbym zapłacić mniej niż więcej więc może być i używany chociaż wiem że używany może w ostateczności kosztować drożej niż nowy. Chodzi mi o 50 CCM i raczej wolałbym już 4t chociaż to nie jest warunek. Ważę 100 kg i mam 164 cm więc bardzo wysokie siodełko odpada.Na ten moment 125 CCM też brak prawka.Django ma zajefajną kanapę i druga osoba też się mieści w praktyce a nie jak w innych co widziałem tylko w teori

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe salivan salivan.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 3 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe salivan salivan.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie