! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) alarm w skuterze

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chciałem założyć swoim sqcie alarm. Coś takiego:http://moto.allegro.pl/item446023208_hit_alarm_do_kazdego_skutera_motoroweru_najtaniej.html Jak się znacie to doradzcie czy to dobry alarm i czy mógłbym go sam założyć i co byłoby mi potrzebne. nauczcie się nazywać tematy poprawnie. kłos

Anonimowy

Alarm ogólnie może być, kolega miał podobny i jokoś tam pikał. Wiadomo nie jest to żadna firmówka ale może być. Wydaje mi się że ten alarm można kupić dużo taniej i to też na allegro

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

ja kupiłem SNYA i jestem zadowolony ;] I kluczyki do tego scyzoryki 😉

Anonimowy

janica94 napisał:

Chciałem założyć swoim sqcie alarm. Coś takiego:http://moto.allegro.pl/item446023208_hit_alarm_do_kazdego_skutera_motoroweru_najtaniej.html Jak się znacie to doradzcie czy to dobry alarm i czy mógłbym go sam założyć i co byłoby mi potrzebne.

hehe http://moto.allegro.pl/item445289801_alarm_motocyklowy_metal_pilot_odpalanie_wstrzas.html tutaj masz podobny model a dwa razy tańszy chociaz ten kluczyk w scyzoryku mi się podoba po nie dziurawi kieszeni 🙂 i fajny bajer jak ten kluczyk tak wyskakuje a te wszystkie tanie alarm działają na tej samej zasadzie wiec tutaj nie ma dużej różnicy czy to dobry alarm czy zły:)

Anonimowy

ja mam takie coś http://www.allegro.pl/item448683339_alarm_motocyklowy_rtx_wyprzedaz_u_super_s.html tylko że inny pilot ale od tego samego kolesia i to samo wyposażenie ,ja mam bez scyzoryka(nie chodzi o to że jest ostry tylko to jest jakby scyzoryk bo można z niego se dorobić dodatkowy klucz ) ja chciałem kupić z ,ale dzień wcześniej skończyła się aukcja . kupiłem 5zł tańszy .może i tamten za 50 zł jest fajny ,ale zauważcie że nie ma nic podane o zużyciu energii ,w moim jest (i to jest b.mało) i kiedyś wrzucałem pilota do kieszeni i mi się jakoś wcisnął(nie wiedziałem o tym) A za 3 dni przychodzi sąsiad i mówi że skuter na niego szczeka (używał jakiegoś ciężkiego sprzętu w piwnicy obok)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Ja też mam alarm w skuterze ale niestety nie umiem go ustawić tak żeby odpalał z pilota. Wszystko działa normalnie. PROSZÊ O POMOC 🙁

Anonimowy

wrona, też kupiłem u Lima-lisek. Bardzo pożądna firma. Pó??niej nawet udzielali mi wskazówek, jak wszystko podlączyć. A odpalanie to trzeba do elektryka, bo rozrusznik chodzi z hamulcem i tam trzeba jakimś urządzeniem namierzyć odpowiedni kabel i coś tam pozłączać… Gdzieś znika napięcie, gdzieś się pojawia…

Anonimowy

Wystarczy zwykły miernik żeby zlokalizować kable. Jak ktoś się na tym nie zna to nie radze zakładać samemu,bo to też trochę roboty trzeba i umiejętności.

Anonimowy

gadanie o tym poborze mocy 🙂 hahaha co ty myślisz ze ten jest jakiś ultra oszczędny porostu taki alarm nie pobiera dużo prądu chinole to robią 🙂 wiec raczej się nie rożni za dużo

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie