Alarm kymco super 8 czy ma kostke?

Witam czy kymko super 8 ma kostke do podłaczenia alarmu ,czy trzeba ciac instalacje?.Pozdrawiam

nie ma kostki ja podłączyłem na krótko. A tak z ciekawości masz 50cc czy 125cc ?

50 tylko ze nowa i raczej ciecie kabli odpada szkoda tracic gwarancje

Można to zrobić sprytnie nie rozcinając kabli ;] Ja podłączyłem się pod kostkę stacyjki a masę wziąłem od ramy. Gdybym go chciał zdemontować to nie zostaje po nim żadnego śladu.

alarm ma kostkę która powinna pasować do kostki przy skuterze ale jeśli nie pasuje to wystarczy podłączyć przewód plusowy do akumulatora a minus do ramy i po kłopocie

guliwer55 napisał:

alarm ma kostkę która powinna pasować do kostki przy skuterze ale jeśli nie pasuje to wystarczy podłączyć przewód plusowy do akumulatora a minus do ramy i po kłopocie

Tak tylko że wtedy działa tylko alarm, a odcinanie zapłonu ani zapłon z pilota nie działa. Ja podłączyłem wszystko i działa.

I wszystko podłaczone jak nalezy blokada zapłonu i zdalne odpalanie wszystko działa,wszystko schowane nad lampami.No i oczywiscie bezsladowy montaz , demontaz przed przegladem serw. i nikt sie nie pozna.wrazie co słuze pomoca.

Mógłbyś opisać pokolei jak co gdzie się podłącza najlepiej z fotkami, przydałoby się nam na przyszłość.

ściągnij przód tam gdzie są lampy i tam jest kostka do alarmu orginalna.

VAJPER07 napisał:

ściągnij przód tam gdzie są lampy i tam jest kostka do alarmu orginalna.

Tam nie ma żadnej kostki ! Przeczytaj posty wyżej i nie pisz bzdur !

ara to ty nie pisz bzdur bo ja mam w swoim skuterze co widzisz na moim zdjęciu i jest kostka do alarmu

OMG .. A odróżniasz Kymco Super 8 od swojego ?! Kymco Super 8 nie ma kostki !

dobra nie będę się kłócił

VAJPER07 napisał:

dobra nie będę się kłócił

Mowa tutaj o Kymco Super 8 a nie o Twoim skuterze. To że jest w Twoim nie oznacza że we wszystkich.