Alarm Junak 901

Witam,
Mam pytanko. Jaki alarm będzie pasował do Junaka, ponieważ na allegro są alarmy w kostką, ale ja w swoim motorowerze nie mam takiej kostki tylko w wiązce przy kierownicy mam pojedyncze kabelki do podłączenia. Bardzo bym prosił jeśli możecie o podesłanie linków z alarmem. Cena do 100 zł.

http://allegro.pl/rtx-am5-alarm-z-odpalaniem-do-skutera-i-motocykla-i2955768807.html Czy ten będzie dobry ?

Edytuj człowieku swoje posty!

Nie za bardzo zrozumiałem o co Ci się rozchodzi.

Waśnie.
Edycja już napisanego postu, ma zapobiec zaśmiecaniu forum. Po co pisać nowy post, jeden po drugim w tym samym wątku, skoro możesz użyć opcji Edytuj, wówczas dopiszesz kolejną złotą myśl do wcześniejszej wypowiedzi. W ten sposób wątek jest czytelny, nie jest zawalony kolejnymi seryjnymi wpisami jednego użytkownika.
W skrócie i może bardzie zrozumiale: jak już napiszesz posta i go wyślesz na forum, a o czymś zapomniałeś, to nie pisz następnego, tylko wyedytuj ten istniejący - dopisz do niego to o czym zapomniałeś....
Uff... tyle tłumaczenia :-)

Kazdy alarm z czujnikiem wstrzasu, a najlepszy dedykowany

Nie wydaje mi się, by do junaków ktoś dedykował jakiś alarm..
Wśród motocyklistów popularny jest alarm PATROLLINE HPS 447N. PATROLLINE - firma gwarantuje znakomitą jakość za rozsądną cenę. Ja na wiosnę przymierzam się do jego zakupu.
Profesjonalny montaż samego alarmu to wydatek 150zł - 300zł...

alarm alarmem jezeli nie znasz sie na tym oddaj w fachowe rece
chyba ze wolisz zamiast palic na pilota spalic modul itp
kostka kostka to tylko ulatwienie do montazu wyprowadzonych przewodow z instalacji elekt twojego pojazdu

Dzięki za wypowiedzi. Benekpe wybacz, że nie edytowałem... Alarm zamówię i oddam do elektryka, żeby mi go założył. Pozdrawiam

U nas w Zabrzu, w jednym salonie za 100zł montują takie alarmy - to całkowity koszt zakupu i montażu. Mój sąsiad, właśnie w junaku taki sobie założył. Wszystkie te alarmy są uniwersalne, pasują do wszystkich skuterów. Tylko nie mam pewności, czy kostki łączeniowe są ujednolicone w większości skuterów. Bo nieprawidłowa instalacja takiego alarmu może okazać się kosztowna dla jego właściciela.

ja kupiłem na ebayu alarm za 5 funtów , bezkablowy , zasilany baterią 9v , jeden delikatny ruch i alarm wyje nprzez około 30 sekund , właczany i wyłaczany pilotem , co prawda jeszcze go nie zamontowałem ale to z lenistwa , myśle ze pod przednim panelem kierownicy będzie dobre miejsce , suche i nie wygłuszające dźwięku