Alarm Junak 901

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #103075 Reply
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530

  Witam,
  Mam pytanko. Jaki alarm będzie pasował do Junaka, ponieważ na allegro są alarmy w kostką, ale ja w swoim motorowerze nie mam takiej kostki tylko w wiązce przy kierownicy mam pojedyncze kabelki do podłączenia. Bardzo bym prosił jeśli możecie o podesłanie linków z alarmem. Cena do 100 zł.

  #103076 Reply
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530
  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #103080 Reply
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Edytuj człowieku swoje posty!

  #103087 Reply
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530

  Nie za bardzo zrozumiałem o co Ci się rozchodzi.

  #103108 Reply
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Waśnie.
  Edycja już napisanego postu, ma zapobiec zaśmiecaniu forum. Po co pisać nowy post, jeden po drugim w tym samym wątku, skoro możesz użyć opcji Edytuj, wówczas dopiszesz kolejną złotą myśl do wcześniejszej wypowiedzi. W ten sposób wątek jest czytelny, nie jest zawalony kolejnymi seryjnymi wpisami jednego użytkownika.
  W skrócie i może bardzie zrozumiale: jak już napiszesz posta i go wyślesz na forum, a o czymś zapomniałeś, to nie pisz następnego, tylko wyedytuj ten istniejący – dopisz do niego to o czym zapomniałeś….
  Uff… tyle tłumaczenia 🙂

  #103110 Reply
  marbryl1
  Użytkownik
  • Postów: 180

  Kazdy alarm z czujnikiem wstrzasu, a najlepszy dedykowany

  #103112 Reply
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Nie wydaje mi się, by do junaków ktoś dedykował jakiś alarm..
  Wśród motocyklistów popularny jest alarm PATROLLINE HPS 447N. PATROLLINE – firma gwarantuje znakomitą jakość za rozsądną cenę. Ja na wiosnę przymierzam się do jego zakupu.
  Profesjonalny montaż samego alarmu to wydatek 150zł – 300zł…

  #103114 Reply
  CEFA
  Użytkownik
  • Postów: 844

  alarm alarmem jezeli nie znasz sie na tym oddaj w fachowe rece
  chyba ze wolisz zamiast palic na pilota spalic modul itp
  kostka kostka to tylko ulatwienie do montazu wyprowadzonych przewodow z instalacji elekt twojego pojazdu

  #103147 Reply
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530

  Dzięki za wypowiedzi. Benekpe wybacz, że nie edytowałem… Alarm zamówię i oddam do elektryka, żeby mi go założył. Pozdrawiam

  #103153 Reply
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  U nas w Zabrzu, w jednym salonie za 100zł montują takie alarmy – to całkowity koszt zakupu i montażu. Mój sąsiad, właśnie w junaku taki sobie założył. Wszystkie te alarmy są uniwersalne, pasują do wszystkich skuterów. Tylko nie mam pewności, czy kostki łączeniowe są ujednolicone w większości skuterów. Bo nieprawidłowa instalacja takiego alarmu może okazać się kosztowna dla jego właściciela.

  #103156 Reply
  wodka85
  Użytkownik
  • Postów: 211

  ja kupiłem na ebayu alarm za 5 funtów , bezkablowy , zasilany baterią 9v , jeden delikatny ruch i alarm wyje nprzez około 30 sekund , właczany i wyłaczany pilotem , co prawda jeszcze go nie zamontowałem ale to z lenistwa , myśle ze pod przednim panelem kierownicy będzie dobre miejsce , suche i nie wygłuszające dźwięku

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Alarm Junak 901
Twoje informacje:
Back to top button