Alarm do Torosa f16

Czy opłaca się zamontować takie coś http://moto.allegro.pl/alarm-motocyklowy-odpalanie-silnika-najlepszy-i2541856368.html w torosie f16 i czy jest to w miarę dobry alarm

Według mnie nie ponieważ jest to alarm wstrząsowy czyli np podchodzi jakiś gościu koło skutera i jak mocno skoczy to się alarm włączy albo wystarczy żeby z boku jakiś tir lub samochód z wysokimi obrotami przejechał i włączy się bo to drgania

skuter będzie stał pod szkołą a tam jest ślepa uliczka tak to w garażu więc może wystarczy

Chinola nikt ci nie ukradnie ;]

AraS skąd wiesz Polak potrafi

Fubu2PL napisał:

Według mnie nie ponieważ jest to alarm wstrząsowy czyli np podchodzi jakiś gościu koło skutera i jak mocno skoczy to się alarm włączy albo wystarczy żeby z boku jakiś tir lub samochód z wysokimi obrotami przejechał i włączy się bo to drgania

- wbudowany czujnik wstrząsowy alarmu. Alarm po właczniu uzbraja sie po ok 3 sekundach. Gdy czujnik wstrząsowy w centrali wykryje uderzenie pierwszy raz, odstrasza krótkim alarmem syreny i kierunkowskazów ( prealarm). Gdy zostanie pobudzony po raz kolejny wyje i miga cały czas ( alarm) przez ok 15-20 sekund po czym znowu czuwa i sprawdza,

Jaki złodziej będzie narażał papiery na spapranie dla 900zł ?

dobra ale tak na poważnie opłaca się to brać czy nie

nie za to kup sobie lżejsze rolki do skuta lub chwytak powietrza albo lepszy wentylator to się bardzo opłaca

Fubu2PL wiem ale potrzebny mi alarm a na inne części przyjdzie czas po dotarciu przebieg 466,7

a ile posiadasz go ? bo ja mam swój już ok 49dni i przebieg 888km

od 29.06

ale od 5.07 zacząłem jeździć karta :P
i 14 dni odpadło wczasy xD

43 dni

ja mam swój 49dni i odliczyć 7dni (wczasy) i w ciągu dnia robie ok 25-60km więc to dużo

mi wychodzi ok 20/25 km dziennie jak pada to nie jeżdżę
a co do alarmu