Problem z akumulatorem - problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z akumulatorem - problem

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #117231 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rafinem
    Rafinem
    Użytkownik

Witam ma taki problem z akumlatorem wczoraj pojechałem się przejechać odstawiłem skutera na noc oczywiście przekręcając stacyjkę. Teraz własnie chciałem go przepalić i chcę go na rozrusznik odpalić a tu nie idzie wszystko działa tylko nie mogę rozrusznikiem zakręcić. Dodam też wczoraj też tak miałem ale na kopkę nożną i odpaliłem jak przyjechałem to mi sie naładował i normalnie rozrusznik kręcił. Dlaczego tak się rozładowuje ? ? ? ?

#117233 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Pewnie masz gdzieś zwarcie albo akumulator do wymiany

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #117235 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

nie masz kwasu w akumlatorze jak masz akumulator obsługiwany to weś dolej wody destylowana a jak nie masz akumulatora bez obsługiwanego to kup nowy i po problemie

#117240 Odpowiedź
    Rafinem
    Użytkownik

Ale akumlator nowy za jakiś tydzień temu kwas wlałem 70zł zapłaciłem

#117242 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

to na pewno wlałeś za dużo kwasu i się aku zjebał i za często wlewałeś

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #117314 Odpowiedź
    Rafinem
    Użytkownik

1 raz tylko wlałem jak koleś ze sklepu kazał wszystko wlać.

#117319 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Do takich akumulatorów jest dostarczona odmierzona porcja elektrolitu. Napisz, czy po zakupie naładowałeś ten akumulator ładowarką? Czy od razu zamontowałeś do skutera? Może on nie był tak naprawdę porządnie naładowany…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z akumulatorem - problem
Informacje o Tobie: