Problem z akumulatorem – problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z akumulatorem – problem

Tagi: 

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rafinem
    Rafinem
    Użytkownik

Witam ma taki problem z akumlatorem wczoraj pojechałem się przejechać odstawiłem skutera na noc oczywiście przekręcając stacyjkę. Teraz własnie chciałem go przepalić i chcę go na rozrusznik odpalić a tu nie idzie wszystko działa tylko nie mogę rozrusznikiem zakręcić. Dodam też wczoraj też tak miałem ale na kopkę nożną i odpaliłem jak przyjechałem to mi sie naładował i normalnie rozrusznik kręcił. Dlaczego tak się rozładowuje ? ? ? ?

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Pewnie masz gdzieś zwarcie albo akumulator do wymiany

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

nie masz kwasu w akumlatorze jak masz akumulator obsługiwany to weś dolej wody destylowana a jak nie masz akumulatora bez obsługiwanego to kup nowy i po problemie

Rafinem
    Użytkownik

Ale akumlator nowy za jakiś tydzień temu kwas wlałem 70zł zapłaciłem

Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

to na pewno wlałeś za dużo kwasu i się aku zjebał i za często wlewałeś

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Rafinem
    Użytkownik

1 raz tylko wlałem jak koleś ze sklepu kazał wszystko wlać.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Do takich akumulatorów jest dostarczona odmierzona porcja elektrolitu. Napisz, czy po zakupie naładowałeś ten akumulator ładowarką? Czy od razu zamontowałeś do skutera? Może on nie był tak naprawdę porządnie naładowany…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie