Akumlator ładowanie

Witam posiadam orginalny akumulator był on w router bassa czy przed ładowaniem trzeba dolać wody destylowanej ?

nie.

Pytam bo słyszałem ze trzeba uzupełnić jak brakuje a u mnie właśnie ani kropelki nie widać

No jak nie ma to chyba trzeba nalać tak żeby płytki były lekko zanurzone

jeśli akumulator używany to dolej destylowanej do znaku,
jak go nie widać to tak żeby cele były zalane

zalewaj 1 komore na full pzrechylaj jak sie rozejdzie na inne cele i tak az bedzie wszezdie z 2-3 mm od gory
dobrze ztkaj poniewaz szybko wyparuje jezeli bedzie nie szczelnie zamkniety-- po ladowaniu oczywiscie

Tylko nie nalej za duzo bo akumulator zepsujesz

akumulator jest obecnie nie używany , a czy może być tak ze orginalny aku jest żelowy ? czy raczej jest zwykły ?

Sprawdź..

Co wy mu proponujecie? Tylko sobie akumulator zepsuje!
W skuterach router bassa/toros f16 jest akumulator "kwasowy BEZOBSŁUGOWY" wiem bo się dowiadywałem od mechanika!

izdebski12 napisał:

Co wy mu proponujecie? Tylko sobie akumulator zepsuje!
W skuterach router bassa/toros f16 jest akumulator "kwasowy BEZOBSŁUGOWY" wiem bo się dowiadywałem od mechanika!

Czyli , że mam nie wlewać wody ?

Masz nic nie wlewać, nic nie kombinować, nic nie otwierać.
Podłącz go do ładowania i tyle.
Nie otwieraj akumulatora!

izdebski12 napisał:

Masz nic nie wlewać, nic nie kombinować, nic nie otwierać.
Podłącz go do ładowania i tyle.
Nie otwieraj akumulatora!

Dobra spoko dzięki za konkretną odpowiedz ; )

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic102030.html
http://www.agrofoto.pl/forum/topic/35545-akumulator-bezobslugowy-dolanie-wody/

ups
jezeli masz tasme z korkami i dasz ja rade zdjac to napis na akumulatorze ze jest bezobslugowy daje tyle ze zamiast sluzyc 5 lat bedzie ci sluzyl 2
postapisz jak chcesz tylko daje ci rady z 30 lat doswiadczenia

Tylko , że u mnie na aku pisze wszystko po niemiecku i nie wiem właśnie jaki on jest ;/

to wpisz na tlumaczu gogle jak po niemiecku bedzie zelowy ,jak bezobslugowy itd
najwazniejsze czy da sie wyjac listwe z korkami badz pojedyncze korki
wtedy masz do dolania wode destylowana j/w post i naladowanie

No da się otworzyć listwę z korkami , tylko , że jak chce zobaczyć czy tam wgl coś jest to tam ani kropelki wody nie widać nawet podświetlałem latarka i ani kropelki nie było widać i to mnie niepokoi bo to jest możliwe , że tam nic nie ma? a np powinna być woda