Airsal t6 i problemy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Airsal t6 i problemy

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka założyłem sobie cylinder airsal t6 i mam problem przy 5 000 obrotów wcale jechac niechce dopiero 5500 cos się dzieje a jak dojdzie do 30 km/h to się dusi ;/ mam seryjny gaźnik i dysze 90 co z tym robic chciałbym pojezdzic a nie mam jak ;/

[ Dodano: 24-04-2009, 20:07 ]
    tego problemu nie ma z obrotami tylko z elastycznoscio jak dam full opor to idzie jak glupi ale jak spuszcze gazu to juz mniej jak 7 000 obrotów byc nie moze bo się dusi zaraz teraz jest dysza 90 i seryjny filtr powietrza

Anonimowy

na moje to gaźnik musisz wyregulować i dysza 90 do seryjnego gaźnika i filtra jest za dużo tak mi się wydaje.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

załóż stożek i dysza raczej styknie ta 90 wyreguluj gaźnik i powinno być dobrze… bo teraz ta dysza jedynie co to może być za duża… za mała na pewno nie bo jak jest za mała to są inne objawy a jeśli nie chcesz stożka to zmniejsz dysze na ok. 80

Anonimowy

własnie ejst w tym problem ze stozek mi wylecial z tydzie4n temu podczas jazdy 🙁

Anonimowy

wsadź mniejszą dyszę

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie