AGM Retro Extra problem....

Witam wszystkich, jakies 2 miesiace temu zakupilem skuter AGM Retro Extra (typ ZN50QT-E) uzywany, nie jestem pewien z ktorego roku. Skuter przez ok pol roku stal bez odpalania itd. po zakupie udalem sie do mechanika i ten powymienial oleje, filtry, swiece i skuter odpalal ze startera jak i kopki bez wiekszych problemow. Najwiekszym jego problemem jest to ze po dlugim jezdzeniu jesli go zgasze i po ok 5-10min chce ponownie odpalic to juz nie da rady, mniej wiecej musze odczekac ok 20-30min az tj.sie schlodzi…ponownie dalem go mechanikowi ktory stwierdzil ze wszystko jest ok tylko sam nie jest pewny dlaczego tak sie dzieje i problem nie zostal rozwiazany. Wczoraj zauwazylem kolejny problem a mianowicie ze cieknie mi paliwo doslownie zaraz po odpaleniu (ktore rowniez jest problematyczne). Mieszkam w Holandii w takim miejscu ze jesst problem ze znalezieniem polaka ktory sie zajmuje serwisem skuterow zeby sie z nim normalnie dogadac a nie do konca jestem przekonany do tego ktory juz ode mnie wyciagnal rownowartosc skutera a ten nadal stwarza problemy. Moze mi ktos podac jakiegos linka do opisu czy cokolwiek a sprobowalbym sam sie tym zajac poniewaz nie mam zamiaru pakowac wiecej pieniedzy (Juz mysle nad pozbyciem sie tego zloma, dolozeniu i zakupie czegos lepszego). Z gory dziekuje za wszelka pomoc/porady!

p.s
Nie wiem czy to wazne czy tez nie ale docelowo skuter powinien wyciagac 25km/h lecz moim da rade jechac 35km/h.

Pozdrawiam, Szymon.