Agility RS 2T. Moduł.

Witam, mam Kymco Agility RS 2T. Po 1500km wymieniłem tuleje wariatora i prędkość wzrosła z 55 do 68 km/h. Zapewne ze względu na moduł nie rozwija większej prędkości, dodam że próbowałem odpinać czerwono-czarny kabel, ale nic to nie dało. Moduł mam na 6 pinów, oryginalny. Jakieś sugestie apropo tego modułu ? Może inny kabelek należy odczepić ? Ewentualnie jakiś link do modułu pasującego do mojego skutera.
Z góry dzięki. Zależy mi na trochę większej prędkości, ponieważ, zostaje zawsze w tyle jadąc z kolegami :(.
Pozdrawiam.

W 2T nie ma kabelków. Musisz wyjać moduł i kupić w sklepie identyczny tylko odblokowany. Innej opcji nie ma.

Ten moduł to szesć pinów w jednej kostce czy dwa plus cztery?

A wymieniłeś dyszę w gaźniku na większą i odciąłeś ślepą kiszkę w tłumiku?

Moduł jest 2+4. Dysza w gaźniku nie wymieniona, ale w serwisie mówili, że osiągi minimalnie większe, za to spalanie dużo większe, dlategon nie zmieniałem. A co to jest ślepa kiszka ? Gdzie ją znajde ?
Poza tym zauważyłem, że jadąc mam jeszcze zapas mocy, ale skuter nie przyśpiesza, mimo większych obrotów.

Ja kupiłem moduł od Rometa czy Zipp-a za 40 zł i hula. Nie kupuj tylko z Wilmat-u (WM Motor).

Dyszy nie ruszaj. Ślepa kiszka to coś co masz na kolanku wydechowym.

Okej, dzięki.

Dyszę się wymienia na odblokowaną i wcale spalanie nie wzrasta,sam mam Kymco i zmienioną dyszę. Powinieneś mieć w komplecie odblokowaną tuleję razem z większą dyszą jak kupowałeś nowy skuter.