Agility City 50 4T.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Agility City 50 4T.

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wpodgorzak wpodgorzak 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe grzes11341
    grzes11341
    Użytkownik

witam mam pytanko bo w zeszlym roku zakupilem nowy skuter kymco agility city 50 4t na duzych kolach16cali .jestem bardzo niezadowolony z niego ma bardzo slabe osiagi 55km/h maks na prostej .Ma odblokowany modul zdjete blokady i nic to nie dalo byl tez wymienionyb wariator na polini speed control do 4t i tez nic moze ktos wie jak zwiekszyc osiagi tego skuterka?.Poprzednio tez mialem agility 50 4t w normalnej wersji na 12 calowych kolach i byl bez porownania miual duzo lepsze osiagi niz ten nowy jechal 75 km/h po zdjeciu blokad i wymianie modulu na odblokowany ale niestety skonczyla sie jego zywotnosc po 34 tys km .jesli ktos wie jaki jest sposob by polepszyc osiagi tego nowego skuterka to prosze o pomoc w tej sprawie pozdrawiam wszystkich uzytkownikow kymco

Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

4T jest do ekonomicznej jazdy a nie to osiągów 🙂 2T się bierze jeśli się chce naprawdę poszaleć 🙂

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Jeśli chce się poszaleć,to się robi prawko i kupuje 250ccm 🙂

Zdjęcie profilowe grzes11341
    grzes11341
    Użytkownik

Nie chodzi mi o to zeby poszalec az tak bardzo zalerzy mi na tym zeby ciut szybciej jechal ten moj skuterek tak ok 70km/h a nie jak dotychczas 55km/h maks

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Wydaje mi się że masz gdzieś jeszcze blokadę.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

No, to nie możliwe, żeby bez blokad jechać maks 55km/h. Albo gdzieś nie ściągłeś blokady, albo coś jest spieprzone.

o
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Moze masz zalozona zablokowana tulejke na wariatorze.

Zdjęcie profilowe gabewu5
    gabewu5
    Użytkownik

Może trafiłeś na zły egzemplarz.

Ja w korkach niestety stoję, bo mi zajeżdżają puszki je**ne!
    Zdjęcie profilowe Jacek_4T
    Jacek_4T
    Użytkownik

Witam Serdecznie :-)! Mam dokładnie ten sam problem. Zdjęli mi tulejkę z założyli nową dyszę i po tych dwóch zabiegach jeździ zaledwie 55 kmh Po zdjęciu samej blokady z wariatora jeździł już 55 kmh (czyli wymiana dyszy ewidentnie nic nie dała). Martwi mnie to bo wszyscy (włącznie z serwisem Kymco) mówią mi, że: „po zdjęciu tych dwóch blokad powinien jeździć spokojnie 65 kmh”. Powinien a nie jeździ (sic!). Proszę o pomoc. Może sobie już z tym poradziłeś? Pozdrawiam Jacek

Zdjęcie profilowe wpodgorzak
    wpodgorzak
    Użytkownik

Witam!
    Ja mam podobny kłopot. W lipcu kupiłem Agility City 50 4T. Ma przejechane 850 km, zdjęte blokady z wariatora i gaźnika (śrubka + dysza), wczoraj wymieniłem moduł na odblokowany (Kymco Super 8 4T Agility). Przed zdjeciem blokad jechał max 50 km/h, po zdjęciu blokad z wariatora i gażnika – max 60 km/h. Po wymianie modułu na odblokowany -> max 60 km/h, czyli żadnej zmiany! O co może chodzić?

Wojtek
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie