aerox tłumik yasuni a technigas

elos..
pytałem już wczesniej czy wymiana wydechu ma znaczne znaczenie w obciazaniu silnika czy wgl cos w tym stylu. dowiedzialem sie ze nie
ale czy jest roznica czy zaloze tłumik technigas a YASUNI R???
pytam bo nie wiem czy ten typu yasuni nie jest ze tak powiem "Za dobry" na serie?? czy jest roznica przy obciazeniu silnika przez technigasa a yasuni czy to jest to samo??

Na twoim miejscu wybrałbym trochę tańszego tecnigas'a myślę,że to dobry kompromis między ceną a jakością.Po za tym jest bardzo popularny i cieszy się dobrymi opiniami wiadomo :) Jeśli chodzi o yasuni to zdaje mi się,że jest to tłumik do sportowych skuterów przygotowanych na tor.Po prostu byłby za głośny nie wytrzymywał byś tego nie mówiąc o tym,że byłoby cię słychać na 5 kilometrów.Chyba,że to model z silencerem.Musiałbyś się dopytać w sklepie.

yhmm. ogonie mi chodzi o to czy np. yasuni r w aeroxie seria to dobry wybór.. czy to nie za dobry tłumik i czy silnik nie miał by zbytnio za cięzko??

yasuni r do 70cc i większy gaźnik
inaczej będziesz zawiedziony

bede zawiedziony ze sie bedzie psuł czy beda jakies negatywne objawy na silniku czy poprostu bede zawiedziony ze osiagow nie da ale ogolnie zadnego obciazenia na silniku nie bedzie i bedzie fajnie współpracować.
bo chodzi mi o to czy wydech yasuni r i wariator HEBO NG to dobry wybor do aerox-a seri? nie za dobre czesci ze tak powiem??

a i jeszcze dysza dellorto..

po prostu zamocny wydech, nie osiągniesz tego co oferuje.
bardzo podnosi obroty, w byłej popierdółce obroty na których pracował silnik skoczyły z 8-9 na 15-17tys , ale jeszcze było sporo dłubnięte i fajnie się zbierał ;)