aerox tłumik yasuni a technigas

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery aerox tłumik yasuni a technigas

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe barteklodz barteklodz 8 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tulus212
    tulus212
    Użytkownik

elos..
    pytałem już wczesniej czy wymiana wydechu ma znaczne znaczenie w obciazaniu silnika czy wgl cos w tym stylu. dowiedzialem sie ze nie
    ale czy jest roznica czy zaloze tłumik technigas a YASUNI R???
    pytam bo nie wiem czy ten typu yasuni nie jest ze tak powiem „Za dobry” na serie?? czy jest roznica przy obciazeniu silnika przez technigasa a yasuni czy to jest to samo??

Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Na twoim miejscu wybrałbym trochę tańszego tecnigas’a myślę,że to dobry kompromis między ceną a jakością.Po za tym jest bardzo popularny i cieszy się dobrymi opiniami wiadomo 🙂 Jeśli chodzi o yasuni to zdaje mi się,że jest to tłumik do sportowych skuterów przygotowanych na tor.Po prostu byłby za głośny nie wytrzymywał byś tego nie mówiąc o tym,że byłoby cię słychać na 5 kilometrów.Chyba,że to model z silencerem.Musiałbyś się dopytać w sklepie.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    tulus212
    Użytkownik

yhmm. ogonie mi chodzi o to czy np. yasuni r w aeroxie seria to dobry wybór.. czy to nie za dobry tłumik i czy silnik nie miał by zbytnio za cięzko??

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

yasuni r do 70cc i większy gaźnik
    inaczej będziesz zawiedziony

Kymco B&W 170
    tulus212
    Użytkownik

bede zawiedziony ze sie bedzie psuł czy beda jakies negatywne objawy na silniku czy poprostu bede zawiedziony ze osiagow nie da ale ogolnie zadnego obciazenia na silniku nie bedzie i bedzie fajnie współpracować.
    bo chodzi mi o to czy wydech yasuni r i wariator HEBO NG to dobry wybor do aerox-a seri? nie za dobre czesci ze tak powiem??

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    tulus212
    Użytkownik

a i jeszcze dysza dellorto..

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

po prostu zamocny wydech, nie osiągniesz tego co oferuje.
    bardzo podnosi obroty, w byłej popierdółce obroty na których pracował silnik skoczyły z 8-9 na 15-17tys , ale jeszcze było sporo dłubnięte i fajnie się zbierał 😉

Kymco B&W 170
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie