Aerox – po blokadach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Aerox – po blokadach

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jakiś czas temu zdjąłem drugą blokadę z Aeroxa – z tłumika. Z wariatora musiał być juz wczesniej zdjęta, bo jechał 70km/h.
    Teraz nie mam obydwu blokad, przyspieszenie się poprawiło, ale jedzie max. 75km/h na najwyższych obrotach (jego) jakich się da…

Jakieś pomysły dlaczegoś

Anonimowy

Bo więcej się nie da ? Czego ty oczekujesz od seryjnej 50ccm? tych słynnych 120km/h po zdjęciu blokadą :573:

Anonimowy

w sumie roxy lecą koło 85km/h (licznikowe), może to wina rolek?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

mój kolega ma Roxa i Zdjął 2 blokady [ nie wiem jakie] i leci mu 90km/h licznikowe :mrgreen:

Anonimowy

Jasiu226 napisał:

Bo więcej się nie da ? Czego ty oczekujesz od seryjnej 50ccm? tych słynnych 120km/h po zdjęciu blokadą :573:

80kmh +

Kiedy zajrzę może do wario 🙁

Anonimowy

Za dużo wymagasz. Mój neos po full sporcie prawie leci wg navi 85…

Anonimowy

Jak to się nie da, skoro wczoraj mnie chińczyk a’la Bt. Żbik 50-2 wyprzedził? :S:S:S
    PORAŻKA!

Anonimowy

a gaźnik???na pewno jak zdejmiesz z gaźnika to będzie lepiej, i co do obrotów to moduł ;p

Anonimowy

Podobno sa 2 blokady

Anonimowy

zobacz czy rolki są ok. może dysza w gaźniku też jest blokadą?? a może silniki stracił kompre. 😕

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie