!!!! Yamaha Aerox – Piwo dla tego kto pomoże. Raz pali a raz nie.!!!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    traker1971
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

Witam
    Jak w temacie stawiam piwo za trafna podpowiedz. Aerox 2006r 3500km. Od zeszłego roku takie objawy :
    – np. cały dzień jazdy ok. 20km i pauza na ok. 1 godzine – nie pali
    – np. cały dzien jazdy a na drugi dzień – nie pali

Kilka razy jechał busem do serwisu, gdzie czyszczone dysze, zbiornik, gaźnik, regulacje, załozyli filterek profilaktycznie paliwa itp. u nich pali caly czas jeździli i palili łącznie ok 16 dni.
    16 dni dlatego, że oddawali mi jako zrobiony i bez usterki a po 2 dniach wracał do nich na busie. Do nich tzn, do dobrego serwisu duzych i małych motorów.

A teraz uwaga :

kilka dni temu odpalam w garazu i standardowo nie pali. Zastanowiłem sie dlaczego po zawiezieniu busem do naprawy od razu palił?
    (jak ładowałem go na busa to najpierw pionowo a później przednie koło i dalej na pakę)
    Pewnego dnia jak nie odpalił doszedłem do tego, że na tylnym kole pionowo postawiłem go na 2-3 sekundy i nacisnałem rozrusznik to od razu pali i normalnie jeździ?????? ale po kilku jazdach sytuacja sie ponawia? a dzisiaj zaczęło lekko kapać z wężyka spustowego paliwo. I tak wkółko…. brak mi sił i pomysłów ( od podnoszenia boli kregosłup strasznie) a serwis mówi, że u nich pali i cóż oni moga zrobić?

pomocy….

Sigerek
    Użytkownik
    • 4
    • 19Postów:

Obejrzyj dokładnie gaźnik wpierw rozkręcając go czy jest wszystko w nim ok. tzn. uszczelki itp.

traker1971
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

wszystko wyglada na ok.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

a dochodzi paliwo jak nie chce Ci odpalić?

Sigerek
    Użytkownik
    • 4
    • 19Postów:

możliwe że to będzie coś z dopływem paliwa lub Cylinder

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Może za zimna świeca?

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Możliwe, że pływak w gaźniku się zacina, a jak go stawia na koło to wraca do normy.

traker1971
    Użytkownik
    • 1
    • 3Postów:

ale jak w takim razie pływak sprawdzić ??? jezeli po rozebraniu się nie zacina???

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

jak nie będzie odpalał to sprawdź czy dochodzi paliwo pod świece, jak będziesz znał odpowiedź to będziemy myśleć co dalej. Kolor świecy i iskrę przy okazji sprawdź dla świętego spokoju.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button