Aerox czy runner?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #277581
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witam wszystkich. Tak jak w temacie proszę o wasze opinie na temat Yamahy aerox i Gilery runner. Co ma lepsze osiągi, do czego można dostać więcej części. Pytam ponieważ chciałbym kupić coś z tych sprzętów ale nie wiem co jest lepsze :-> Pozdrawiam!

    #277582
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Właściwie to są sprzęty tej samej klasy. Więc patrz na to czy będziesz jeździć w dalsze trasy czy bardziej po mieście, czy ma był wygodny dla dwóch osób czy raczej sportowy. Runner jest duży i dobry na dalsze wypady bo i pasażer ma wygodnie, rox to sport, właściwie jednoosobowy. Runner ma silinik piaggio więc dostaniesz do niego praktycznie wszystko, tak samo rox – minarelli horizontal. Najlepsze silniki, jeśli chodzi o plastiki i optykę to też dostaniesz wszystko do obydwu skuterów. Runner na serii leci ponad 80km/h z wydeszkiem tecnigas next-r i wariem hebo ng około 95-100km/h. Runner z Hebo NG i Yasuni Z ma prakycznie te same osiągi, kwestia regulacji. Mam nadzieje, że pomogłem, i witamy na forum :mrgreen:

    #277583
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Wielkie dzięki za radę i opinię 😛 . Mi tez jest miło Cię poznać.

    #277584
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Powiem krótko jeśli chcesz dobra osiagi bierz runnera. Duzy szybki, wygodny, w dalsza trase się nadaje, da rade w dwie osoby, Łatwy dostep do części jak i tuningu, mało awaryjny itp itd. Jednym słowem – POLECAM

    #277585
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Spędziłem sezon z Runner’em i Mam prawie sezon roxa. Szczerze podobnie oceniam te skutery, pomimo, iż są to 50cc lecz i całkowicie innym przeznaczeniu. Runner, duży, komfortowy, Aerox niewiele mniejszy i mniej komfortowy lecz lepiej zachowujący się w zakrętach. Musisz napisać do czego głównie będzie Ci potrzebny skuter. Runner: + komfort + dobre oświetlenie + spory kufer + komfort 2 pasażera + unikalny wygląd (tunel) – wadliwy przedni amortyzator – gorsze zachowanie w zakrętach do Aeroxa – mniejsza praktyczność przy przewożeniu czegoś, co w normalnych skuterach kładziemy “pod nogi” – tutaj przeszkadza nam tunel Aerox: + bardzo dobre zachowanie w zakrętach i przy szybszej jeździe + miękkie i dosyć wygodne siedzenie + bardziej sportowy wygląd – mniejszy komfort ze względu na sztywne zawieszenie – pasażer ma niezbyt wygodnie Osiągi bardzo zbliżone, dostepność częsci również. Myślę, że trochę rozjaśniłem sytuację:)

    #277586
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Runner słaby w zakretach?? Wiesz jak super się po winklach takim lata?

    #277587
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Wino ale Denis napisał że gorszy od roxa jeśli chodzi o zakręty a nie że zły. Może i runner jest dobry ale Aerox bardziej się do sportu najade.

    #277588
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Runner słaby w zakretach?? Wiesz jak super się po winklach takim latać

    Zauważ, że amortyzatory w 180cc były nieco inne niż w 50cc. Może na pozór takie same, ale 180cc klasa ma juz wyższe wymogi. Stąd w niemczech przy Highendowych runnerkach montują przednie lagi od 180… Staraj się nie porównywać 180cc do 50cc…. bo najczesciej sa spore różnice. Runner nie napisałem, że się nie nadaje w zakręty, ale w porównaniu do roxa jest po prostu słaby. Runnerem nieco trudniej przenosi się ciężar, zawieszenie jest mniej twarde niż w Yamaszce.

    #277589
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Mi głównie chodzi o skuter który będzie: -wygodny -mocny -szybki -ekonomiczny -markowy -do którego będzie można łatwo dostać części w razie usterki -z dużym wyborem części tuningowych

    #277590
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Osobiście wyznaje wyższość silnika P/G od Minarelli :P. Choć przyznam, że Aeroxa można dużo ładniej zrobić z optyki 🙂 Wygoda To Runner! Aerox ze względu na to że jest sporo mniejszy jest mniej wygodny. Jak miałem różnice po przesiadce z mojego Runnera na Aeroxa to miałem wrażenie, że Aeorx jest strasznie wysoki jak na tak mały skuter 😛 (no i mniej miejsca na kolana – mam 184cm). Moc, prędkość? Zwrócę uwage, że Aerox ma bak w zadupku a stary Runner po środku i na przodzie / nowy Runner po środku. To może zadecydować np. o tym, co łatwiej idzie na gume.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button