Aerox- brak ładowania aku, brak świateł mijania i podświetelenia licznika

Witam,
w moim skuterze pojawił się problem związany z brakiem świateł mijania oraz podświetlenia licznika (kierunkowskazy oraz światło stopu jest, ponieważ jest zasilane z akumulatora), skuter odpala i jeździ. Po przeczytaniu wielu tematów stwierdziłem, że problem może leżeć po stronie regulatora napięcia. Jednak wszystko wychodzi na to, że on jest w porządku. Na kostce która do niego dochodzi nie ma w ogóle napięcia... Gdy wykorzystałem prąd idący z akumulatora światła zaświeciły, czyli przewody są w porządku. Następnie sprawdziłem jakie napięcie jest na akumulatorze - 11,86V. Po odpaleniu silnika napięcie spada do około 11,75V. Wychodzi na to, że akumulator nie jest ładowany. Wszystko wychodzi na to, że stator nie ładuje i przez to nie ma ładowania oraz świateł. Czy problem może leżeć po stronie popsutego statora bądź przewodów, które odchodzą od niego do regulatora napięcia? Pozdrawiam

Mam Ten Sam Problem Tylko Ze U Mnie Nie Ma Ladowania Na Swiatlach.. ;( Tez Nikt Na Tym Forum Nie chce Mi Pomoc Z Tym Problemem...

Rozumiem, że u Ciebie Łukasz iskrownik ładuje akumulator i nie masz problemu ze spadkiem napięcia?

Ale Nie Laduje Mi Jak Odpale Swiatla Mijania Odrazu Aku pada..:<

A Ucb Moze Byc Stator.. Moze jakas Cewka Ma Przebicie Na Mase Pojazdu ..

Łukasz, radzę Tobie dostać się do iskrownika i sprawdzić jego stan oraz przewodów. U mnie okazało się, że 2 z 4 przewodów są urwane, a środkowa część iskrownika jest lekko zniszczona... także czeka mnie wymiana iskrownika

Ja TeZ Chyba Wymienie Stator Bo To Nie Mozliwe Zeby Bez Swiatel Ładowalo A Na Swiatłach Nie;< Tym Bardziej Ze Kupilem ; Nowa Instalacje, Regulator Napiecia, Moduł CDI.. Cos Tu Musi Byc Nie tak.. Jak Zrobisz Swoj Moto Sprawdz Ładowanie U Siebie Jakie Masz Bez Swiatel I Na Swiatlach. Bo Nie Wiem Jakie Ma Byc Prawidlowe;(

Przecież markowe się nie psują...

Wszystko Sie Kiedys Psuje Nic Nie Trwa Wiecznie ; )..