Żarówka Xenon i postojówki.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #247353
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witam.

    Kupiłem żarówki xenon z allegro za 15zł 2 szt ;p ;/ jak podlączyłem to okazało, że świeci tak samo jak normalna żal ;/ no, ale w sumie czego mogłem się spodziewać za 15 zł i to za 2 szt. Tylko tyle, że ten koleś na allegro pokazywał obrazki jak świeci przed i po -.- a to jest to samo żal ;/ koleś na allegro ma nick alGsm jakoś tak, nie polecam jego.

    Postojówki białe kupiłem w sklepie motoryzacyjnym za 3,8zł sztuka. W dzień ich prawie nie widać, ale w nocy efekt zajebisty są takie jakie chciałem żeby były. Takie jakby niebieskowo – błękitnie – biało.

    Czy ktoś mi może napisac jakie kupić postojówki (w5w) żeby był widoczne bdb w dzien i w nocy i do tego żarówkę xenon, ale żeby naprawdę swieciła tak jak te postojówki jakoś tak ;/ seryjna żarówka w Kymco S9, 2007rok ma 35w a tamtą co kupiłem miała 55w/60w jakoś tak.

    Nie chcę żeby mi lampa się przepaliła ani też żeby nie wariowała cała elektryka, bo koleś jeden kupił 100w do skutera to mu wszystkie światła migały jak włączał kierunek -.-

    To że jesteś nowy nie znaczy ze mozesz temat gdzie ci się podoba. Warn i przenosze to tuningu optycznego. SiWy

    #247354
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    powiem ci tak zalezy jaka zarowke poszukaj u mielocha w sklepie internetowym ja mialem bd20 czy jakos tak w moim neosku i z kupiona nie ma co porównywać swieci bardzo ladnie i o wiele lepiej i na bialo nie to co standardowe gowienka co sa w skutach. pozdro ;;p

    #247355
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    jak kupujesz zarowki tanie to się nie dziw i proszę cie tylko nie ksenon – to jest tylko termin nazywany przez sprzedawcow dla podniesienia sprzedarzy .. to sa zwykle halogeny na niebiesko pomalowane i tyle .. a jak chcesz zeby ci ladnie swiecilo to kup oryginalne zarowki philipsa za 20-30zł i wtedy efekt zobaczysz .. tylko pamietaj nie kupuj 100W bo ci lampe stopi.. 55Wat wystarczy

    #247356
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A dołączę się do tematu… jakie są oryginalnie żarówki w skuterach w soczewkach H1?? a dokładniej w Jet Force.. bo chciałbym sobie kupić te Philipsa żeby jakoś ładnei świeciły i jakie są postojówki ??

    #247357
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    [code:1:0f80d8bca1] soczewkach H1[/code:1:0f80d8bca1] no i sam odpowiedziales sobie na pytanie .. masz lampe soczewkową z gniazdem żarówki H1 .. a jezeli okaże się inna to wyciągnij ją i wpisuj na allegro od H1-do H7 i porówkaj która przypomina twoją

    #247358
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Aha no dobra dzięki a postojówki to co to są w ogóle za żarówkiż bo na nich nie ma napisane H1-H7 .. :-/

    #247359
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Daj zdjęcie tych postojówek. A tak z innej beczki to moja żarówka 35W stopiła troszkę górną część odbłśnika :mrgreen:

    #247360
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    wyciagnij postojowke i przejdz się do motoryzacyjnego, niech ci da takie same w kolorze niebieskim albo zwykłym jak będziesz chcial .. w elektronicznym dostaniesz na to gniazdo diode 12V niebieska albo czerwona

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button