Zakończenie Sezonu 2010: Relacja

No ładnie, ładnie :slight_smile: Nawet ja jestem na fotkach :smiley: Szkoda że nie miałem czym wbić tylko ZTM, to bym do końca został :confused:

wszystko slicznie pieknie ale jak dla mnie troche kiepsko z nagrodami i upominkami:( osobiscie odjechalem z naklejkami i nic wiecej:( jestem nie pocieszony, chcialem ramke pod tablice i rekawiczki:P

Szepnąłbyś mi na ucho to byś dostał:)

Potwierdzam. Było bardzo fajnie! A to mój filmik z tej imprezy: http://www.youtube.com/watch?v=0dYv-Wdn7YQ Pozdrawiam Vojtek

Co się stało temu gostkowi na tej Hondzie że mu jakiś płyn zaczął porządnie wyciekać?

Zahaczył chłodnicą o koło poprzedzającego go motoru

Bardzo fajna impreza , wielki szacun dla organizatorów, dobra robota pozdrawiam.

Wyszedłem okropnie na zdjęciach ale cóż było Fajnie !

Hola!bardzo dobra i potrzebna impreza.Pozdro dla Lesia Organizatorow i wszystkich Uczestnikow.

Obejrzałem wszystkie zdjęcia i dochodzę do wniosku że tematem przewodnim zdjęć były Kiełbaski w Różnych etapach grillowania oraz pod różnym kątem, A skutery były tylko nędznym dodatkiem ale i tak było Fajnie :smiley:

Widze ze fajna impreza była ,szkoda że mieszkam tak daleko(Pomorze) bo na 100% bym był.

Ja tez gdyby nie ta odleglosc (300km) to bym napewno wpadl ;/

Czy mi się wydaje, czy na 8 zdjęciu od końca gość pod ścianą nie ma głowy? :smiley: I co odwinął ten koleś na Hornecie, że mu chłodnica poszła?

Dobra, już doczytałem w komentarzach ;). Fajna impreza, szkoda tylko, że dla wielu osób zbyt daleko do Wawy.

Fajnie było, a i nawet widzę siebie na zdjęciach. Dziękujemy Ci, Lechosławie, za tę wspaniałą imprezę. I Skuterlandowi też.