Prosty sposób na audio 'w skuterze': Poradnik

Kurcze, te sposoby z głośnikiem nie dość, że będą mało efektywne to jeszcze trącają Agrotuningiem;p bez obrazy oczywiście. Ja gdy prowadzę zawsze słucham muzyki, ale przez słuchawki. Jestem świadom, że łamie prawo, ale jest chociaż jakiś efekt tymbardziej, że korzystam z Creative EP 630.

Słuchawki dokanałowe, jedyne słuszne rozwiązanie. Z tym że jest jedno ale - aby wydajność słuchawek była poprawna należy używać obydwóch jednocześnie. Użycie tylko jednej odbija się w niedługim czasie na słuchu, szczególnie że podczas jazdy trzeba podkręcić głośność. No a dwie naraz - za mocno wygłuszają, nie słychać kompletnie nic (poza muzyką).

Ja właśnie nie słucham zbyt głośno- gdy masz dobre słuchawki i zamknięty kask to da się słuchać całkiem przyjenie:)

Ja bym się bał tak. Nie lubię mieć niepełnej kontroli nad otoczeniem…

Jasne, że jak dasz muze na full to nic nie słyszysz, ale ja już nie raz się przekonałem, że da się słuchać z taką głośnością, że jednak się słyszy Boży świat- kwestia doświadczenia i przyzwyczajenia.

ta… jak jade i mam ochote na muzyka to biore słuchawki i do uszu :frowning: tel w kieszeni + kabel pod koszulką czy bluzą i nie ma problemu z muzyką ;;;;;;;… a takie MP3 leżące w schowku czy ja wiem xd