Prawo jazdy na skuter (AM). Opinie użytkowników skuterów

Po 5 może 10 latach od wprowadzenia tego prawka, będziemy mogli odpowiedź na zasadnicze pytanie: Czy było to potrzebne? Wyjdzie w praniu:)

Osobiście mam skończone i to sporo 18 lat. Przepisy ciągle przeglądam bo warto nie zapominać podstaw. Moje zdanie jest takie: -już od przedszkola powinno się uczyć dzieci zasad o ruchu drogowym- -w szkole podstawowej powinny być zajęcia dodatkowe pod tytułem prawo o ruchu drogowym- udzielanie pierwszej pomocy *i tu egzamin i karta rowerowa po zakończeniu 5 kl. -gimnazjum -podobna forma może bardziej rozbudowana *egzamin i karta motorowerowa -szkoła średnia - podobna forma może bardziej rozbudowana *egzamin i prawojazdy na motor o pojemności do 300cc *egzamin i prawojazdy na samochód -dalsze podnoszenie kwalifikacji po za szkołą. Tak to widzę. Czy było by to dobre oceńcie sami.

Bez sensu! Rząd powinien wziąść się w końcu za gospodarkę, która jest w krytycznym stanie, a nie szukać kasy z kursów prawa jazdy AM, bo nic nie robią tylko kombinują gdzie i jak wyrwać ludziom kase. Już zrobili obowiązek przeglądów na motorowery, teraz prawka AM, w planie fundusze OFE…ciekawe co jeszcze!? może zwiększyć akcyzę na paliwo?? Banda złodzieji i aferzystów!!!