Poznaj moją historię: Skuter z dnia na dzień

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #91812 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Fajne, jak będę w domu, to może coś takiego napiszę 😉

#91813 Reply
    mario_78_78
    Użytkownik
    • 7

Kurcze , aż się zalogowałem … moja hisoria jest baaardzo zbliżona 🙂

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#91814 Reply
    lechoo
    Użytkownik
    • 2

Moja historia jest nie co inna . Ja kupiłem skuter ze względu na małe spalanie , a że do pracy mam 15 km to wychodzi mi jakieś 60 – 70 zł tygodniowo co daje ok 280 zł miesięcznie na paliwo. Teraz się chyba już obraziłem na samochód bo w większości jeździ nim żona. Wolę jechać do sklepu po jakieś drobne zakupy czy do urzędu skuterem niż samochodem choćby dlatego , że nie ma problemu z parkowaniem i opłatami za miejsce parkingowe , poza tym szybciej się można znaleźć w miejscu docelowym niż samochodem bo JA W KORKACH NIE STOJĘ.Na dzień dzisiejszy wydaje mi się , że skuter będzie w w moim garażu długo.

#91815 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2

Leszkowi się zebrało na wspominki ;). Chyba najczęściej jest tak, że z przypadku człowiek zaczyna się czymś interesować. Ze mną też tak trochę było. Może kiedyś to opowiem.

#91820 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Noo, totalny przypadek i decyzja podjęta ad hoc.

#91821 Reply
    rabit29
    Użytkownik
    • 0

fajne, po czasie lekkiej nudy na skuterowie znów zrobiło sie ciekawie. Chyba tez opisze sfoja historię.

#91822 Reply
    k313
    Użytkownik
    • 0

Hmm Po zakupie 9 samochodów, po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów samochodem, po 15 latach stażu za kółkiem czterokołowca nastąpiła dalsza ewolucja – kupiłem skuter. Cóż dodać? Samochód to teraz tylko rezerwa na zimę. Dziękuje za zmobilizowanie. Pozdrawiam k313

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Poznaj moją historię: Skuter z dnia na dzień
Twoje informacje:

Back to top button