Pimp my helmet!

Do tego typu rzeczy mam zawsze podejście - jak się komuś to podoba, to czemu nie? Osobiście bym nie założył na mój kask, bo nie odpowiada to zarówno mojej “stonowanej nudnej charakterystyce” (która przekłada się na styl ubierania - ot tak zwany standard), jak i chyba i troszeczkę z racji wieku (chociaż w kasku nikt nie widzi, że już jestem “stary baran” :wink: ), ale też i nie mam nic przeciwko jak ktoś takową ozdobę ma (co prawda jeszcze się nie spotkałem z tym w realu, ale sądzę że “szoku bym nie dostał”, a na pewno nie zareagował negatywnie). Co do reakcji ludzi: - ogólnie prawdą jest, że nasze społeczeństwo nie lubi wychodzenia poza tak zwane “utarte standardy”, więc i tak masz fuksa że tylko Ci dresiarze tak zareagowali (może w dużych miastach jest lepiej pod tym względem). Wyobraź sobie, że ja np., spotkałem się z opinią że jestem “idiotą” bo ubieram się na skuter w ciuchy motocyklowe (kurtka i spodnie), b zdaniem niektórych ludzi gdzie mieszkam “kreuje się na motocyklistę nie będąc nim”, gdyż standard jaki się utarł, jest w stylu “na skuter w podkoszulce i w jeans`ach”. Po prostu trzeba mieć takowe docinki gdzieś i tyle, bo jak ktoś jest złośliwi to przyczepi się zarówno takiej ozdóbki, jaki głupiej kurtki.

Jak ktoś ma taką zajawkę to czemu nie;D Ważne, żeby te zdobienia były “z gustem”, czyli nie obrażały nikogo i nie były wulgarne.

Super artykuł. Prawda prosto w oczy;)

Ja jestem za jeśli wszystko zostaje w dobrym guście. A art świetnie napisany. Chwalę i ja!

Mógłbyś napisać w którym sklepie zakupiłeś ten irokez? Nie mogę znaleźć nigdzie takiego “puszystego”.

taz_org napisał:

Mógłbyś napisać w którym sklepie zakupiłeś ten irokez? Nie mogę znaleźć nigdzie takiego "puszystego".

polecam alledrogo:
http://allegro.pl/listing/listing.php?category=0&listing_sel=2&listing_interval=7&search_type=1&selected_country=1&state=0&order=t&string=irokez+kask