Piaggio NRG: Niezawodny sportowiec

Bardzo fajny test!

Skuter który zawsze mi się bardzo podobał, ale nigdy nie miałem okazji się przejechać i bardzo żałuje:( Łyżką dziekciu w beczce miodu jest tylko to spalanie…troche za wysokie. Bardzo dobry tekst:)

Jakiś mały v max xD Jak się zmieni gaźnik na wiekszy to 95 spokojnie łąpie :wink:

W LC może i tak (licznikowe) spalanie 3-4,5 l w serii, zalezy od regulacji itp., NRG Power różni sie od NRG zwykłego nadwoziem, ale ciekawe czy też np. wygodą. :wink: Chciałem do swojego Typhoon’a wstawić plastiki od NRG, ale zawsze jest cos ważniejszego. :frowning:

Aha, i dobrze by było jakbyś wstawił swojego fotki swojego NRG po tym przebiegu jak wygląda :slight_smile:

Gorzki, może tyle poleci, ale w wersji chłodzonej cieczą- powietrzak tyle nie da rady. KoS- http://www.skuterowo.com/forums/topic/wasze-skutery-na-fotografiach?replies=9#post-1908 specjalnie dla ciebie qazwsxedc- żałuj, wrażenia są. Tylko irytuje mnie jak czasami, na zimnym szarpie, jakby sprzęgło

a w jakim stanie masz rolki i dzwon?

roleczki nówki Polini, przejechane ok. 70km, a dzwon sam oceń: http://www.skuterowo.com/forums/topic/dzwon-sprzegla-pytanie-porada

Dzwon tragicznie nie wygląda, ale ciekawi mnie to szarpanie- co je powoduje?

mechanik powiedział, że pasek za rok można by wymienić, a na którymś forum czytałem o tym, że sprzęgło tłuste i dlatego, a na innych pisali, żeby sprawdzić okładziny sprzęgła

To może być też wina pasku- szarpie, bo już nie daje sobie rady z momentem obrotowym przy ruszaniu, czyli właśnie wtedy kiedy jest go najwięcej!

pasek nie wygląda na tak sfatygowany, możliwe, że na szerokości zmalał i dlatego. Gdzieś czytałem, że ktoś pisał, że rozciągnęły mu się sprężynki sprzęgła, Czy to możliwe?

Mi tez szarpał i wymieniłem dzwon, za dzwon dałem 20 zł używany i nie szarpie, czasami tylko mu się zdarzy jak jest gorący.

Teraz zobaczyłem ten dzwon to ja bym go wymienił jak najszybciej, jest przebarwiony, przegrzany. Pozdro PS ładny ten NRG :wink:

dzięki, nad dzwonem muszę się zastanowić, bo różnie pisza. Twój szarpał na zimnym?

Zimą zmieniam pasek i dzwon

mam dokładnie taki sam skuterek tylko ze w 70ccm leci mi jakies 80 pare bardzo szybko się rozpędza ale wiecej nie pojdzie co mam zrobic by lecial ponad 90?

Ja u siebie wymieniłem pasek, odblokowałem wario i ok. 82 mi jedzie a do 75 sie szybko rozpedza. A sam zmieniałeś na 70?

ja ma nrg 2003 rok i niewiem idzie mi 60km/h ale wszysko jest pozakladane i nie ma rzadnej sportowej czesci teraz bede kupowal tlumik sportowy moze 75km/h bedzie szedl ale o czywiscie kocham nrg za jego przyspieszenie

Na 95% masz blokade na wariatorze;)