Opinie: Ten sezon i tak był długi

Był długi i pierwszy dla mnie :slight_smile: , udany , ciekawy. Maszyna juz czeka na nastepny sezon … a podczas zimy pewnie pojawi się moemnt na delikatne naprawy i obsługę serwisową :slight_smile:

Dla mnie osobiście sezon zaczął się w połowie grudnia zeszłego roku i nie zamierzam go kończyć wraz z opadami pierwszego śniegu :)))

U mnie tylko kwestia tego, jak będą reagowali drogowcy. Sezonu nie kończę.

Ja tez zamierzam byc twardy.Przynajmniej do czasu az nie zmiekne. :stuck_out_tongue:

“To była taka sezonowa ciąża skuterowa.”-Dobre! Poprawiło mi humor o 3 punkty.

Hehe, szkoda… Dzisiaj jeszcze trochę jeździłem, ale jest już naprawdę zimno. Trzeba będzie pewnie za tydzień chować maszynę. Moim zdaniem ten sezon był udany :slight_smile: 5000km bez większych problemów to dla mnie zadowalający wynik :wink:

Az dziw bierze ze wszyscy tak szybko skonczyli sezon W sobotę: Zakończenie sezonu Skuterowo.com Czas: 02.10.2010 (sobota) Godzina 15.00 Miejsce: ul. Modlińska 103A, Warszawa (Scooterland) Wstęp: Wolny Atrakcje: Grill, Darmowe gadżety, konkursy z nagrodami, konsultacje techniczne, jazdy testowe, wyprzedaże do -70%.

Gdyby była możliwość jasnowidzenia…

Zimno jest, ale dopuki śniegu nie ma to ja będę jeździł. Choć jest bardzo zimno, to mam na to patent: spodnie jeansowe, na nie spodnie przeciwdeszczowe, gumowane, 2-3 pary skarpet + 2 bluzy, kurtka. Dobre są też kalesony :slight_smile: No i oczywiście rękawiczki, szalik i kominiarka :slight_smile:

Właśnie sypie śnieg z nieba :frowning: Wygląda na to, że sezon na prawdę się skończył…

Badz twardy madi :smiley:

E tam, tego śniegu jak na lekarstwo, da rade jeszcze śmigać :stuck_out_tongue: