Na weekend: Prosto przed siebie

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #91498
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Wypad jak czytam bardzo udany 🙂

  #91499
  qazwsxedc
  Użytkownik
  • Postów: 3 026

  Leszek, na wiosne kolejny rekord;D przybywasz na Śląsk! Jak taka opcja Ci się podoba? ;D

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #91500
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Dobry pomysł. Martwią mnie tylko drogi ekspresowe po drodze…

  #91501
  HugoBoss
  Uczestnik
  • Postów: 3 266

  Leszek w następny weekend po tym spotkaniu zapraszam do mnie na piwko 🙂

  #91502
  qazwsxedc
  Użytkownik
  • Postów: 3 026

  Leszek, masz racje- trzeba będzie znaleźć jakieś objazdy 😉 Może to nawet lepiej, bo Gierkówka dzień i noc zawalona 😉

  #91503
  Kapuchon
  Użytkownik
  • Postów: 2 689

  Tez lubie jezdzic gdy jest ciemno a jeszcze bardziej gdy nie widac nic poza czarnym kolorem w lusterku ;D

  #91506
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Qaz a jakie objazdy proponujesz?

  #91507
  Raf
  Użytkownik
  • Postów: 269

  Z tą policją tekst mnie zaciekawił… nie miałeś problemów? Ja przy każdej takiej kontroli, chyba z racji gabarytów NewDinka (być może zachodzi u Panów Policjantów podejrzenie, że pewnie to coś o większej pojemności) mam zawsze bardzo długo trwające kontrole, zwłaszcza jak trafie na drogówkę. Ogólnie się jednak nie denerwuje, ani nie „skaczę”, bo troszeczkę rozumiem fakt, że może budzić zdziwienie, iż tylko tak mała pojemność jest w czymś większym, a jak natrafię na policjanta interesującego się moto ogólnie, to nawet wynika z tego sympatyczna rozmowa.

  #91517
  Leszek Śledziński
  Keymaster
  • Postów: 2 361

  Hihihi, ale to nie mnie zatrzymano. Ale masz rację:D

  #91527
  degename
  Uczestnik
  • Postów: 990

  Eh, od mińska można jechać inną, mniej uczęszczaną trasą przez Latowicz… Jest sporo dalej ale jedzie się przyjemnie. Ewentualnie w Mińsku zjechać na Mrozy i mamy objazd do samego Kałuszyna. To same moje okolice 🙂 Eh, Romet stoi bez kół, silnika, elektryki a nowych części nie ma… Trzeba pracę znaleźć…

  #91528
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  Leszku, znam tę drogę, bo jeżdżę tam średnio raz na dziesięć dni – do teściowej. Zawsze gdy jadę samochodem modlę się żeby już wyjechać za Mińsk, bo te ciągłe ruchy wahadłowe, korki i czerwone światła doprowadzają mnie do szału. Zawsze wtedy wyobrażam sobie, że wsiadam na skuter i mijam to wszystko, i śmigam… A w Kałuszynie mam przystanek na bioester. I tylko nie tankuję na Shell-u koło Jagodnego żeby znów nie natknąć się na wodę w paliwie. Może w przyszłym roku zabierzesz mnie na swoją wyprawę? Acha, jest objazd – w Trakt Lubelski i przez Rzaktę, potem w lewo na trasę i w prawo na pierwszych światłach – wyjeżdża się w połowie Mińska, za najgorszymi światłami – z ulicy Rynek.

  #91605
  skuterman
  Użytkownik
  • Postów: 22

  Ja bardzo lube kierunek na Pułtusk. Przez Jabłonnę, Legionowo, Zegrze, Serock i do Pułtuska. A w Pułtusku na zachód w stronę Ciechanowa. 15 km i jest wioska Osiek. A tam towarzystwo wędkarskie do którego ja należę: http://WWW.GOLYMIN.PL Piękne tereny z dala od zgiełku. Pozdrawiam Vojtek

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button