NAXA: Lepszy kask, dobra cena

No niezły teścik :slight_smile: Mam Naxa F3A, przejechałem kilka tysi i mogę polecić, od F10 różni się głównie malowaniem no i szybka niestety paruje trochę jak się zamknie i stanie ;/ Ale i tak polecam, tanie a dobre kaski :smiley: W sumie to nie wpadłbym na pomysł przetestowania mojego kasku :smiley: Ale i tak gratuluję artykułu :slight_smile:

Ja polecam Naxe F8- świetny kask, tymbardziej dla tych którzy jeźdzą szybciej niż można;p

Kaski zacne, z tą zabaw2ą to będzie znowu jakiś konkurs, będą kaski te testowane, czy jakieś inne?

Nowe, fabrycznie zapakowane.

chodzi mi, czy będzie można rozmiary wybrać, ale jak tak to spoko

Takie pytanie mam, to jakieś nowe modele na rok 2010 są? Bo nie widzę na stronie Naxa w/w 510B, za którego cena 365 zł wydaje mi się rewelacyjna w porównaniu do FBO, który kosztuje obecnie 495 zł. Ja akurat swego czasu kupowałem FBO i muszę stwierdzić po ponad roku używania, że wiatr troszeczkę przy prędkości 60 / 70 km słychać w nim (taki gwizd), jednak słyszalność rozmów mimo wszystko jest ok w FBO i potwierdzam, że faktycznie bluetoth to świetny wynalazek w kasku (do nawigacji, muzyki, rozmów telefonicznych). Bateria w miarę dobrze trzyma - co do tego miałem niesłusznie największe obawy, tak więc ogólnie w mojej opinii warto - zwłaszcza że osobne moduły BT które możemy domontować osobno do posiadanego już kasku, są po prostu niejednokrotnie droższe.