NAXA: Lepszy kask, dobra cena

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #91198 Reply
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318

No niezły teścik 🙂 Mam Naxa F3A, przejechałem kilka tysi i mogę polecić, od F10 różni się głównie malowaniem no i szybka niestety paruje trochę jak się zamknie i stanie ;/ Ale i tak polecam, tanie a dobre kaski 😀 W sumie to nie wpadłbym na pomysł przetestowania mojego kasku 😀 Ale i tak gratuluję artykułu 🙂

#91199 Reply
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4

Ja polecam Naxe F8- świetny kask, tymbardziej dla tych którzy jeźdzą szybciej niż można;p

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#91200 Reply
    grocik
    Użytkownik
    • 5

Kaski zacne, z tą zabaw2ą to będzie znowu jakiś konkurs, będą kaski te testowane, czy jakieś inne?

#91201 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Nowe, fabrycznie zapakowane.

#91202 Reply
    grocik
    Użytkownik
    • 5

chodzi mi, czy będzie można rozmiary wybrać, ale jak tak to spoko

#91207 Reply
    Raf
    Użytkownik
    • 2

Takie pytanie mam, to jakieś nowe modele na rok 2010 są? Bo nie widzę na stronie Naxa w/w 510B, za którego cena 365 zł wydaje mi się rewelacyjna w porównaniu do FBO, który kosztuje obecnie 495 zł. Ja akurat swego czasu kupowałem FBO i muszę stwierdzić po ponad roku używania, że wiatr troszeczkę przy prędkości 60 / 70 km słychać w nim (taki gwizd), jednak słyszalność rozmów mimo wszystko jest ok w FBO i potwierdzam, że faktycznie bluetoth to świetny wynalazek w kasku (do nawigacji, muzyki, rozmów telefonicznych). Bateria w miarę dobrze trzyma – co do tego miałem niesłusznie największe obawy, tak więc ogólnie w mojej opinii warto – zwłaszcza że osobne moduły BT które możemy domontować osobno do posiadanego już kasku, są po prostu niejednokrotnie droższe.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: NAXA: Lepszy kask, dobra cena
Twoje informacje:

Back to top button