Ładowanie Kymco Super 9

• This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam, w moim nowym Kymco s9 mam taki problem, że na wolnych obrotach przygasają światła (rzecz normalna. Zakładam, że każdy wie o co chodzi) Czuje się trochę jak na zwykłej Pony albo Jawce i bardzo mnie to denerwuje zwłaszcza, że w Kymco Super 8 nie miałem takiego problemu, a postojówki świeciły nawet na zgaszonym silniku. Pytanie: Czy da się to zlikwidować i czy jest to normalne w skuterach tej klasy? Pozdrawiam

Anonim
    Gość

Tak, to jest normalne. Światłą nie biorą po prostu prądu z aku, tylko z prądnicy, dlatego tak jest. Tylko stop i kierunki są z aku.

BTW, Kymco to „ta klasa”??

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

to jest raczej normalne bo przecierz na wolnych obrotach wytwarzane jest trochę mniejsze napięcie no i swiatła mogą trochę przygasnąc ale nie tak żeby nie było nic widać

Anonim
    Gość

A da się to jakoś zrobić, żeby pobierał prąd z akumulatora i świeciły cały czas tak samo ?

Anonim
    Gość

Można tak zrobić ale to nie jest moim zdaniem dobry pomysł, aż tak bardzo ci to przeszkadza że ci światła przygasają?

Anonim
    Gość

Szczerze? Maksymlanie mnie to wku#&$wia 😛 bo tak jak pisałem w super 8 nie miałem takiego problemu i żadnych innych z tym związanych 😛 no ale dobra odpuszczam … dzieki za info koledzy :mrgreen:

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button