Ładowanie Kymco Super 9

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Ładowanie Kymco Super 9

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #248286 Odpowiedź

Anonimowy

Witam, w moim nowym Kymco s9 mam taki problem, że na wolnych obrotach przygasają światła (rzecz normalna. Zakładam, że każdy wie o co chodzi) Czuje się trochę jak na zwykłej Pony albo Jawce i bardzo mnie to denerwuje zwłaszcza, że w Kymco Super 8 nie miałem takiego problemu, a postojówki świeciły nawet na zgaszonym silniku. Pytanie: Czy da się to zlikwidować i czy jest to normalne w skuterach tej klasy? Pozdrawiam

#248287 Odpowiedź

Anonimowy

Tak, to jest normalne. Światłą nie biorą po prostu prądu z aku, tylko z prądnicy, dlatego tak jest. Tylko stop i kierunki są z aku.

BTW, Kymco to „ta klasa”??

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #248288 Odpowiedź

Anonimowy

to jest raczej normalne bo przecierz na wolnych obrotach wytwarzane jest trochę mniejsze napięcie no i swiatła mogą trochę przygasnąc ale nie tak żeby nie było nic widać

#248289 Odpowiedź

Anonimowy

A da się to jakoś zrobić, żeby pobierał prąd z akumulatora i świeciły cały czas tak samo ?

#248290 Odpowiedź

Anonimowy

Można tak zrobić ale to nie jest moim zdaniem dobry pomysł, aż tak bardzo ci to przeszkadza że ci światła przygasają?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #248291 Odpowiedź

Anonimowy

Szczerze? Maksymlanie mnie to wku#&$wia 😛 bo tak jak pisałem w super 8 nie miałem takiego problemu i żadnych innych z tym związanych 😛 no ale dobra odpuszczam … dzieki za info koledzy :mrgreen:

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Ładowanie Kymco Super 9
Informacje o Tobie: