Kultura na drogach: Wariator Odc. 13

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Kultura na drogach: Wariator Odc. 13

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 9 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Nie podobało mi się. Mówiłeś o używaniu migacza. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Ale potem powiedziałeś o wyprzedzaniu. Jeżeli kierowca chce skręcić w lewo, to znaczy, że albo nie ma innego wyjścia, albo to jest skrzyżowanie. A na skrzyżowaniu się nie wyprzedza.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Tu chodziło o skręt w drogę nieutwardzoną/dojazd do posesji.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale nam się Leszek oburzył :D. Z używaniem migaczy przez niektórych jest o tyle fajnie, że gdy taki idiota bez włączania kierunkowskazu np. wciska się przed nas na nasz pas zabiera on nam całą naszą uwagę, co również jest bardzo niebezpieczne.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Najfajniej jest gdy taki idiota wciśnie się przed ciebie i nagle hamuje, bo musi skręcić w prawo (nieraz oczywiście bez kierunku). Tylko dać takiemu z kopa w lusterko… A dziś jechałem Połczyńską, zjeżdżam z prawego pasa na lewy, jadę sobie nim żeby za 200 metrów skręcić w lewo, a tu jakiś idiota miga mi długimi, bo jakim prawem ja skuterem jadę lewym pasem? Debili nie brakuje, nawet nie tylko w Polsce, bo ten koleś miał blachy z Rumunii czy skądś tam.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie