Kto schował niech się schowa

A ja dziś do pracy, myk, myk :slight_smile:

Faktycznie wczoraj pogoda dopisala w 100%, ja rownierz skusiłem sie na wyjzad z garazu skuterem i naparwde bylo cudnie!! pozdrawiam

Zgadzam się była przepiękna pogoda jeździłem i nabiłem ponad 100km

Ja też wczoraj po pracy poszedłem się przejechać. Dużo km nie zrobiłem, może z 15-20, ale za to krótki dystans nadrobiłem prędkością ;). Nigdy się tak niedobrze nie czułem po dojechaniu do garażu…

A ja wczoraj właśnie nabiłem na zegarek 12,5 tysiączka w moim “czerwonym bolidzie” hehe

“Dzikość w moim sercu…” Miał padać śnieg w październiku więc schowałem. I gdyby nie dzieliło mnie te 120 km od miejsca zimowania to wyciągnąłbym Inkę z powrotem. Aż mnie kusi żeby wsiąść do pociągu i pojechać po sprzęt!!!

Ja tam moim starym skuterem jeździłem cały rok po zimie go sprzedałem i kupiłem nowego większego coś czuje że i tym nowym będę jeździł w zimę :slight_smile: nie wiem dlaczego wy chowacie skutery.

adrianswdn masz racje zima tez mozna jeździć tylko nie mozna zgubic po drodze rozsadku :slight_smile:

Nie widzę przeszkód aby w zimie jeździć skuterem. Osobiście sam jeździłem(simson skuter). Teraz też bym jeździł skuterem,ale musiał bym zmienić opony. Na tych szosowych nie widzę jazdy w zimie(mój teren).

Leszku juz nie powiem kto propagowal zakonczenie sezonu :smiley: W sobotę: Zakończenie sezonu Skuterowo.com Czas: 02.10.2010 (sobota) Godzina 15.00 Miejsce: ul. Modlińska 103A, Warszawa (Scooterland) Wstęp: Wolny